Timur Selçuk’a Ödülü Teslim Edildi

Timur Selçuk’a Ödülü Teslim Edildi

Haber : Kemal Gönüleri

İstanbul Sanat Magazin‘in kuruluşunun 5.Yıl kutlamaları ışığında ; düzenlenen 2017 “BAŞARIYA ALKIŞ – EMEĞE SAYGI” Ödülleri‘nden ; ilk Ödül Taksim Sıraselviler’deki Çağdaş Müzik Merkezi‘nde düzenlenen mütavazı bir törenle sahibini buldu.

Besteci – Piyanist, çok sesli müziğin duayeni Timur Selçuk‘a “EMEĞE SAYGI” Ödülü 29 Eylül 2017 Cuma günü Timur Selçuk‘un yönetiminde faaliyetini sürdürmekte olan Çağdaş Müzik Merkezi‘nde teslim edildi.

Usta Sanatçı Timur Selçuk‘a “EMEĞE SAYGI” ödülünün teslimi sırasında düzenlenen küçük törende İstanbul Sanat Magazin İmtiyaz Sahibi Kemal Gönüleri , Ödül Töreninin Sanat Yönetmeni ve Komisyon Başkanı Akın Ok ve İstanbul Sanat Magazin‘in Teknik İşler Sorumlusu Güçlü Gönüleri hazır bulundular.

İstanbul Sanat Magazin İmtiyaz Sahibi Kemal Gönüleri ; Timur Selçuk‘a ödülünü teslim ederken “İstanbul Sanat Magazin’in 5.Yıl kutlamaları kapsamında “EMEĞE SAYGI” ödülü için Tesbit ettiğimiz isimler sanat uğrunda yıllarını verdiler. Bunlar arasında Timur Selçuk’ta var. Sizler çin ne yapsak azdır.. Biz sizleri Sanata verdiğiniz hizmetler için yürekten alkışlıyoruz. Ödülümüzü kabul ettiğiniz için de teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

İstanbul Sanat Magazin‘in Sanata ve Sanatçıya verdiği değere değinen Timur SelçukEMEĞE SAYGI ödülü için teşekkürlerimi sunarım. Sanata ve Sanatçıya verdiğiniz değer çok önemlidir. Başarılarınızın devamını dilerimdedi.

*****

Read Previous

30 Eylül Cumartesi GÜNÜN ETKİNLİĞİ

Read Next

1 Ekim 2017 Pazar GÜNÜN SERGİLERİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: