Fevziye Özmen & “Yeni Yıla Merhaba” Sergisi

Fevziye Özmen &

“Yeni Yıla Merhaba” Sergisi

Haber ve Fotograflar: Kemal Gönüleri

  • Fevziye Özmen’in 5 Aralık 2017 Salı Günü Saat 17.30’da açılan “Yeni Yıla Merhaba” isimli Kişisel Sergisi 11 Aralık’a kadar İstanbul Deniz Müzesi Haluk Şahsuvaroğlu Sergi Salonu’nda ziyaret edildi.

Fevziye Özmen‘in “Yeni Yıla Merhaba” İsmini verdiği 14.Kişisel Resim Sergisi 5 Aralık 2017 Salı Günü Saat 17.30′da İstanbul Deniz Müzesi Haluk Şahsuvaroğlu Sergi Salonu‘nda düzenlenen bir kokteyl ile açıldı.

Fevziye Özmen ; “Yeni Yıla Merhaba” isimli Kişisel Sergisinde 70 adet birbirinden güzel tablolarının yanı sıra, Fevziye Özmen‘in minik Torunu Temmuz Sarıyer‘ın anneannesine ve dedesine hediye ettiği iki adet tablosu da  Sanatseverlerin beğenisine sundu.

*****

Facebook’ta yer alan Fotograflar için tıklayınız

*****

Üyesi bulunduğu Ressamlar Derneği, Bakırköylü Sanatçılar Derneği (BASAD) ve Rekreasyon Derneği üyeleri , yakın akrabaları, Ressam Arkadaşları, Dostları, Sanatseverler ve Medya mebsupları Fevziye Özmen‘i bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

İstanbul Deniz Müzesi Haluk Şahsuvaroğlu Sergi Salonu’nda 11 Aralık‘a kadar süren Fevziye Özmen‘in “Yeni Yıla Merhaba” isimli Kişisel Sergisi Sanatseverler tarafından çok beğenildi.

*****

Önceki

Evde Çalışma Ortamı Yaratmanın İpuçları

Sonraki

Şehnaz Aykaç & ‘Renklerde yolculuk’

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar