PEACE AND ART & LOVE Sergisi

PEACE AND ART & LOVE Sergisi

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

Bostancı Green Park Hotel , Proje koordinatörlüğünü Nihal Güres‘in yaptığı VATIKAN’dan JAPONYA’ya kadar PEACE AND ART & LOVE Sergisi’ne ev sahipliği yapıyor.

20 Ağustos 2016 Cumartesi günü 17.00 de düzenlenen bir kokteyl ile açılışı yapılan bu önemli Projenin koordinatörlüğünü yapan Nihal GüresPEACE AND ART & LOVE Sergisi için , İstanbul Sanat Magazin okurlarına şu açıklamayı yaptı ;

“Proje koordinatörlüğünü yaptığım PEACE AND ART & LOVE uluslararası mail art sanat etkinliği dünyanın pek çok yerinden katılan sanatçılar ile görsel bir şenliğe dönüştü. Sanatçılar BARIŞ icin eserler üretiyorlar. Tüm dünya savaşların olmadığı bir dünyayı hayal ediyor. Hayaller belki bir gün gerçek olur. Projeme katılan ve destek veren herkese teşekkür ederim. İstanbul Sanat Magazin ailesine, Kemal Gonüleri’nin şahsında bilhassa teşekkür ederim. Barış ve dostluk dolu bu rengarenk sergiye tüm sanatseverleri davet ediyorum. Barış kalbimizde ve fırçalarımızın ucunda .” dedi.

PEACE AND ART & LOVE Sergisi’ne katılan Sanatçıların isimleri şöyledir:

Nazan Akpınar , Ayla Akyol , Canan Dogruer , Zerrin Cigdemli Aner , Rana Sirkecioglu , Şölen Kumru , Muhip Süeltürk , Derya Avcı , Esin Küçükatıl , Emine Kahvecioğlu , Banu Devrim , Emine Alışık , Betül Vural , Günseli Yetkin , Sedat Kumova , Özlem Seyhun , Gülsün Karadayı , Sinan Güres , Serdar Güres , Renata Di Palma , Dimitra Papandreu , Ümmühan Yıldız , Michico Kobayashi , Özden Güven Başsavcı , Bruhuno Vandembetti , Tuğrul Çalış , İsmet Arslan , Lale Muratoğlu , Nur Ulubil , Rabia Tokat , Yasemin Derin , Ruşen Yıldız , Oktay Kaptan , Gönül Ezer , Pervin Ozen , Özlem Filiz , Nihal Güres , Maya Lopez , Luz Palm ,  Lale Muratoglu , Andrea Witt , Nermin Göktepe , Pietro Manfredi , John Lemmons , Nejat Göl , Ulrich Watson.

PEACE AND ART & LOVE Sergisi 2 Eylül‘e kadar  Bostancı Green Park Hotel‘de gezilebilecek.

Read Previous

Sevda Güven’den “Ağustos Esintisi”

Read Next

23 Ağustos 2016 Salı ; GÜNÜN SERGİLERİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: