Mail EartH Bahariye Sanat’ta Başladı

Mail EartH Bahariye Sanat’ta Başladı

Haber : Kemal Gönüleri

Fotograflar : Ümit Z. Bayındır Gezgin

  • Mail Earth “Yeryüzü temalı Uluslararası Posta Sanatı Sergisi” 3-10 Ağustos 2021 tarihleri arasında Bahariye Sanat Galerisi’nde…
  • Sergide, 60 Türk sanatçı ve 83 Yabancı sanatçının farklı teknikte oluşturdukları çalışmaları sergileniyor.

Organizasyonunu Ümit Z. Bayındır Gezgin‘in üstlendiği “Yeryüzü” temalı Posta Sanatı sergisi ” Mail EartH” Bahariye Sanat Galerisi‘nde ve Galerinin websitesi  www.bahariyesanat.com adresinde 3 Ağustos 2021 Salı günü Sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

“Yeryüzü” temalı Posta Sanatı sergisi ” Mail EartH” Bahariye Sanat Galerisi‘nde 10 Ağustos akşamına kadar Sanatseverler tarafından pandemi kuralları çerçevesinde ziyaret edilebilecek.

Bahariye Sanat Galerisi “Yeryüzü” temalı Posta Sanatı sergisi ile ilgili olarak Bahariye Sanat Galerisi adına Ümit Z. Bayındır Gezgin bir yazılı açıklama yaptı.

Açıklamada ;

“Bahariye Sanat Galerisi’nin bu yıl düzenlediği Posta Sanatı sergi teması “Yeryüzü” Bu sergide yerli ve yabancı toplam 143 sanatçının, 200’den fazla posta sanatı sergileniyor.

Sergide; Türkiye, Hırvatistan, İtalya, Fransa, ispanya, Venezuella, Kongo Cumhuriyeti, Arjantin, Japonya, Meksika, A.B.D, Makedonya, Avusturya, Yunanistan, Romanya, Polonya, Almanya, Finlandiya, Hollanda, Sırbistan ve İngiltere’den 60 Türk sanatçı ve 83 Yabancı sanatçının farklı teknikte oluşturdukları çalışmaları sergileniyor.

Özellikle şu günlerde yaşadığımız gerek insanoğlu eliyle, gerek se doğal afetler sebebiyle yeryüzünün olumsuz etkilendiği bir dönemde bu sergi izleyenler üzerinde farklı bir etki bırakıyor ve dikkat çekiyor.

Bu önemli sergimize Sanatseverlerin göstereceği ilgi için şimdiden teşekkür ederiz.” denildi.

Bahariye Sanat Galerisi

Adres : Caferağa Mah. Kadife Sok. Kızıltunç apt. No: 1/1 Kadıköy/ İstanbul

Tel: 0216 414 55 06 – Mobil: 0532 741 03 07

whatsapp: 0543 297 90 11

www.bahariyesanat.com

*****

Read Previous

Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları Fenerbahçe Parkı’nda

Read Next

“Global Ölçekte Coğrafi Ayak İzleri”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: