BENSEN ÜNLÜOĞLU’ndan ANLAMLI BİR SERGİ

Sergiden elde edilecek gelir “SEN ve BEN DEĞİRMENLERE KARŞI” Projesine aktarılacak…

BENSEN ÜNLÜOĞLU’ndan ANLAMLI BİR SERGİ

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

ArkeoPera Sanat Galerisi‘nin ev sahipliği yaptığı Bensen Ünlüoğlu‘nun “Mart Kedileri…Ocak Martıları ve Diğerleri” isimli Fotoğraf sergisi düzenlenen bir kokteyl ile açıldı.

Serginin açılış kokteyline CHP Beyoğlu İlçe Başkan yardımcılarından Dr. Pelin Taşkıran, Bensen Ünlüoğlu‘nun yakın zamanda Başkanı olduğu Cihangir Güzelleştirme Derneği Yönetim Kurulu üyelerinden ,  dostları Necile Deliceoğlu, Tülay Konur, Dilek Şişman ve diğer hayvansever Cihangir’li semt sakini üyeler , ArkeoPera‘da daha önce sergi açmış sanatçılar, Ana Dergisi İmtiyaz sahibi Şaheste Günday , Bey-Der ve Ayaspaşa Derneklerinden Yönetim Kurulu üyeleri; DEĞİRMENLERE KARŞI Projesi’nin gönüllüleri , Rekreasyon Derneği’nden Harika Ören , Küratör Ressam Ülkü Cılızoğlu , müzik ve sanat dünyasından yüzler ile sanatseverler ve bu konuya duyarlı tüm hayvanseverlerin yanı sıra medya temsilcileri de katıldılar.

Serginin teması hayvan dostlarımızdan oluşuyor. Bu Sergide yer alan 34 eserin satışından elde edilecek gelir , tümüyle sokak köpeklerinin tedavi ve barındırma amaçlarına destek olan DEĞİRMENLERE KARŞI PROJESİ‘ne aktarılacaktır! 

Kalabalık bir davetli grubunun katılımı ile gerçekleştirilen Bensen Ünlüoğlu‘nun “Mart Kedileri…Ocak Martıları ve Diğerleri” isimli Fotoğraf Sergisi 15 Nisan 2016 tarihine kadar ArkeoPera Sanat Galerisi‘nde izlenebilecek .

 

Read Previous

“KİM BU DERİN DELİLER?”

Read Next

“ART ON” da KEMAL SEYHAN RESİMLERİ

One Comment

  • Tebrikler açtığınız bu anlamlı amacına uygun sergi nin,Gönlünüzce geçmesini yürekten destekliyorum sevgiler emeği geçen herkese teşekkürler arkadaşlar!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: