Ayla Akyol’un Sergisi Göz Kamaştırdı

 Ayla Akyol’un Sergisi Göz Kamaştırdı

Haber ve Fotoğraflar: Kemal Gönüleri

  • Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve Saygıdeğer Eşi Nazlı İnönü de serginin açılış kokteylinde hazır bulundular.
  • Ayla Akyol’un Müzisyenleri Sergisi, 28 Aralık 2016 akşamına kadar, pazar günleri hariç her gün 14:00 – 19:00 arası sanatseverlerin ziyaretine açık.

Ressam Ayla Akyol, sahibi bulunduğu Akyol Art Center’de Müzisyenler isimli Kişisel Sergisininin yanı sıra ; Sırlar Odası ismini verdiği Galerinin başka bir köşesinde de Özel Anılarını sergilemeye başladı.

8 Aralık Perşembe günü saat 17.00 ila 20.00 saatleri arasında düzenlenen bir kokteylle sanatseverlere kapılarını açan Sergi’de başta Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve Saygıdeğer Eşi Nazlı İnönü olmak üzere , yakın akrabaları , Sanatçı arkadaşları , Sanatseverlerin yanı sıra Medyadan da Yeni Ana Dergisi İmtiyaz Sahibi Şaheste Günday , Maxihaber.net Sahibi Aykut Altındağ , İstanbul Sanat Magazin‘den İmtiyaz Sahibi Kemal Gönüleri, Deniz Tokgöz ve Necati Mumay‘ın hazır bulunduğu gözlendi.

Kokteylde flüt sanatçısı Nil Batmanoğlu, mini konserinde oldukça büyük beğeni topladı.

Ayla Akyol‘u ençok sevindiren ziyaretçileri ise geçtiğimiz günlerde Paris‘te yapılan 2016 Dünya Dans yarışması’nda 2 ncilik ödülü kazann ve Amerika’dan gelen Aslı&Göktürk Yurtyapan çifti oldu.

Maxihaber.net Sahibi Aykut Altındağ ise Ressam Ayla Akyol‘a sürpriz yaparak sergiden Facebook ortamında canlı yayın yaparak davetlilerin sergi hakkında görüşlerini yansıttı.

******

AYKUT ALTINDAĞ’ın CANLI YAYININI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

******

Ayla Akyol’un Müzisyenleri Sergisi, 28 Aralık 2016 akşamına kadar, pazar günleri hariç her gün 14:00 – 19:00 arası sanatseverlerin ziyaretine açık.

Akyol Art Center, Şakayık Sok. Desen Ap. No: 17/1 Teşvikiye – İstanbul .

Read Previous

Nişantaşı City’s de Muhteşem Sergi

Read Next

10 Aralık Cumartesi GÜNÜN SERGİLERİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: