Ahmet Hıdır Resim Sergisi Bodrum’da Açıldı

Ahmet Hıdır Resim Sergisi

Bodrum’da Açıldı

Haber : Kemal Gönüleri

Fotograflar : Ahmet Hıdır

Ahmet Hıdır Resim Sergisi 26 Ağustos 2020 Çarşamba günü Milta Bodrum Marina Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisi’nde düzenlenen bir kokteyl ile açıldı.

Ahmet Hıdır Serginin açılış kokteyline gösterilen ilgiden oldukça memnun görünürken ;

“Ne güzel bir açılış oldu. Dostlarım, arkadaşlarım, çocuklarım, sanatçılar, sanatseverler herkes bizimleydi sergi açılışında. Güzel sözler, güzel yorumlar, beğenenler satın alanlar her şey o kadar coşkuluydu ki. Ne desem nasıl teşekkür etsem bilemiyorum. Benim çekebildiğim fotoğraflar sadece bu kadar. Benden çok daha fazla fotoğraf çeken dostlarım oldu, onlar yayınladıkça, ben de buradan paylaşacağım o fotoğrafları. Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler. Sergi pazartesi hariç hergün saat 10.00-12.00 ve 13.00-20.00 saatleri arasında gezilebilecek. Ben de hergün 16.30 ile 18.30 saatleri arasında sergide olacağım bekliyorum ziyaretçilerimi.” dedi.

Ayrıca, Ressam Ahmet Hıdır , 8 Eylül‘e kadar hergün 16.30 ile 18.30 saatleri arasında sergiyi ziyaret eden Sanatseverleri; Milta Bodrum Marina Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisi‘nde bizzat  karşılayacak.

Milta Bodrum Marina Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisi

Adres : Neyzen Tevfik Caddesi No:5, Eskiçeşme/Bodrum

*****

Önceki

“9 Eylül Ruhu ” Sulu Boya Resim Yarışması Başlıyor.

Sonraki

“…Nafile Dünya’sı” Sağlık Çalışanları için Oynanacak

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar