75. Adalı Ressamlar 1.Sergisi Açıldı

75. Adalı Ressamlar

1.Sergisi Açıldı

Haber : Kemal Gönüleri

Fotograflar: Anonim

Geleneksel Adalı Ressamlar Sergisi‘nin 75‘ncisi 22 Ağustos 2020 ila 4 Eylül 2020 tarihleri arasında iki bölüm halinde Adalar Kültür Derneği Sergi Salonu’nda sanatseverlerin beğenisine sunuluyor.

34 ressamın katıldığı bu yılki Serginin birinci bölümü 22 Ağustos Cumartesi günü saat 17.00’de düzenlenen kokteylle Adalar Kültür Derneği Sergi Salonu‘nda açıldı.

1.Bölümde Yer alan Sanatçılar ;

Akif Poroy, Ayla Akyol, Aynur Yıldırım, Ayşenur Özsankur, Azniv Çoban, Beyza Bayraktaroğlu, Can Emed, Erol Kürkçüoğlu, Fevziye Özmen, Gülhan, Güngör Bilgin, İda Kahraman, İlknur Altun, Nazan Akpınar, Necla Erdem, Nilgün Uluğkay Aktürk, Nur Ulubil, Serap Kolabaş, Sevtap Güngör

Geleneksel Adalı Ressamlar Sergisi‘nin 1.Bölümü 28 Ağustos akşamına kadar Adalar Kültür Derneği Sergi Salonu‘nda Sanatseverler tarafından izlenebilecek.

Bu yıl ayrıca Adalı Çocuk Ressamları’n eserleri de 22 Ağustos 2020 ila 4 Eylül 2020 tarihleri arasında sergide yer alıyor.

Adalar Kültür Derneği Başkanı Özer Kangür‘ünde hazır bulunduğu Serginin açılışında eserleri bulunan Sanatçılara ve Çocuk Ressamlara birer Katılım Belgesi takdim edildi.

Adalar Kültür Derneği Sergi Salonu

Adres : Çınar Meydanı No:86 Büyükada / İstanbul

*****

Önceki

23 Ağustos 2020 Pazar Günün Sergileri

Sonraki

Eşek Arısı Oyunu – Öykü

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar