RENGARENK&HARİKA ÖREN

Açılış 25 Mayıs Çarşamba günü Vital Fulya Plaza‘da

RENGARENK&HARİKA ÖREN

Haber : Kemal Gönüleri

Vital Fulya Plaza , İstanbul Sanat Magazin köşe yazarı Ressam Harika Ören‘in “Rengarenk” İsimli 8.Kişisel Sergisine ev sahipliği yapacak.

25 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 17.00 de düzenlenecek bir kokteyl ile açılışı yapılacak olan, 8. Kişisel sergisi RENGARENK ile HARİKA ÖREN bir kez daha sanatseverlerle buluşacak.

harika1

İstanbul doğumlu, yazar, ressam, sanat editörü olan Ressam Harika Ören ; meslek lisesi ve 2010 PERA GÜZEL SANATLAR&PALAZZO SPINELLI ISTITUTO del Arte e il Restauro mezunudur.

2010&Koza; 2011& Renklerin YoluHayallerim Rengarenk 1 ve 2; Butik Sergi; 2012&İki Nefes Sanat, Ahh! Aşk (İstanbul, Antalya ve Eskişehir) isimli 7 kişisel sergi açtı.

harika ören

Eserlerinde klasik tiyatral bakıştan, radikal modern çizgiye geçişi denerken; figürün tinsel varlığını vurgulayıp, naif estetik detaylarla renklendirip; sorgusuzca içimizdeki Ben’lere gönderme yapmaktadır. İş’lerini siyah-beyaz kontrasıyla güçlendirip, figürü somut, umut duygusunu soyut, işlemeyi tercih etmektedir.Son dönemde Anadolu’nun tarihsel zenginliklerini vurguladığı eserlere yönelmiştir.

KİLYAD ve REKREASYON Derneği üyesidir. Efecehaber İnternet Gazetesi İstanbul Temsilcisi olup , Bir Demet Nergis İmtiyaz Sahibidir. Akpınar Dergisi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü, Yeni Ana Dergisi ve İstanbul Sanat Magazin köşe yazarıdır.
RENGARENK’de , sanatçı eserlerinden bir seçki sergileyecek.

Adres: Vital Fulya Plaza , Teşvikiye Mahallesi Hakkı Yeten Cd No: 23,Fulya/Beşiktaş

Read Previous

21 MAYIS 2016 CUMARTESİ ; GÜNÜN SERGİLERİ

Read Next

CENGİZ MUMAY AMED KİTAP FUARI’nda

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: