Kerem Can Germirligil & “Psikoloji Mühendisi”

Kerem Can Germirligil & “Psikoloji Mühendisi”

Haber : Erol Ünal

  • Bir Mühendisin Psikolojiye Uzanan Yolculuğu; Kerem Can Germirligil’in “Psikoloji Mühendisi” romanı yayımlandı.

Cinius Yayınlarından çıkan “Psikoloji Mühendisi” kitabında Demir, küçüklüğünden beri insanların düşüncelerine dokunmak isterken bir anda kendini bir mühendis olarak bulur. Mühendislik hayatında çıktığı uzun ve engebeli yolun sonunda geçmişten beri aradığı yolu bulan Demir Eröz’ün macera dolu psikolog olma hikayesi anlatılmaktadır.

Demir Eröz, Samsunlu bir ailenin tek çocuğudur. Karşılaştığı herkesin aklındakileri merak eder ve sorunu olan insanlara yardımcı olmak en büyük arzusudur. Ancak hangi mesleği icra edeceğine karar verememiştir. Ailesinin ısrarıyla soluğu Mühendislik Fakültesinde alır. İlerleyen bölümlerde hayatının anlamıyla tanışması, başına gelen enteresan olaylar ve sonunda “Psikolog” olması ve devamında cereyan eden olaylar ele alınmıştır.

Kitabı edinmek için https://cinius.shop/product/psikoloji-muhendisi/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Kerem Can Germirligil

KEREM CAN GERMİRLİGİL kimdir?

Kerem Can Germirligil, 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Şişli Terakki Vakfı Okulları Anadolu Lisesi’nde burslu olarak okudu. Akabinde İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İnşaat Fakültesi’nde İnşaat Mühendisliği programını tamamladı ve Mühendislik hayatına başladı. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği 2017 mezunu Kerem Can Germirligil şu anda Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birinde Satınalma Mühendisi olarak aktif görev almaktadır.

*****

Read Previous

Gamze Bozkaya’ya Skyroad Ödülü

Read Next

“Zamansız Ebedi Sanat” Çin’de Sergileniyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: