Deniz Çamoğlu’nun 7. kitabı ‘AN” çıktı…

Deniz Çamoğlu’nun

7. kitabı ‘AN” çıktı…

Haber: Erol Ünal

Deniz Çamoğlu romanının açıklamasında: “Deniz Çamoğlu Karadeniz’de bir gemide doğdu. AN romanının kapak resmi onun yapıtlarından biri… Romanda Dr. Han Atıman’ın yaşadıklarında birçok kez kendi yaşam maceralarınıza rastlayacaksınız. İki doktorun aşkını ve hayatlarını, renklerin dünyasının tüm canlıların oluşum nedeni olduğunu anlatan bir macera romanı” diyor.

Yazar Deniz Çamoğlu Karadenizde bir gemi de doğdu. İstanbul Üniversitesi Ekonomi mezunudur. Çocukluğundan bu güne dek Türkiye ve Dünya da bir çok şehir ve ülke gezdi. Yelken ve deniz tutkusu yüzünden bir sahil kasabasın da roman yazarak, resim yaparak yaşamaktadır. Yaptığı yağlı boya resimleri “Artmajeur” da sergilenmektedir. Deniz Çamoğlu edebiyat, roman, Türk edebiyatı kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Deniz Çamoğlu ilk kitabı Güney Afrikada zulu kabilesin de başlayan ve Akdeniz de devam eden bir macera romanı “AKDENİZ AFRİKA” kitabı için: “Güney Afrika’da yaşayan bir ailenin Akdeniz’de yaşadıklarını anlatan yazar, adalet ve doğruluğun ”Yaşanacak, farklı zaman ve boyutta da olsa yaşanacak.” sözünün yol rehberi olduğu gerçeğini dile getiriyor. Romanda Avukat Can Ray ve Eşi Rana’nın Knidos’ta raslantı ile sürüklendikleri macera ve yaşadıklarını heyecanla okuyacak, yelken, deniz ve Akdeniz´in güzel sahilleri ile ilgili bilgilerinizi yenileyeceksiniz.” diyor.

Deniz Çamoğlu ikinci kitabı “YAĞMUR HERKESE YAĞAR”da “bin yedi yüzlü yıllardan, bir müzayedeye uzanan ve yaşam gerçeğinin arayışında olan bir macera romanını” yazdı.

Deniz Çamoğlu üçüncü kitabı e-book “TAŞ TASARIM” kitabında “yarı kıymetli doğal taşların beden ve ruhumuzda ilgileri, cinlerin göre etkilerini” yazdı.

Deniz Çamoğlu dördüncü kitabı “EARN MONEY WITH YDUR FAMILY” kitabında doğal taşların takı olarak üretimi’ni yazdı.

Deniz Çamoğlu beşinci kitabı rastlantı ile oluşan bir aşk ve sonrasın da bir kaza ve hayatın anlamını yorumlayan bir romanı “DENİZ MAVİSİ” kitabı için: “Hayatın içinde kalabilmek için verilen uğraşı, deniz ve doğanın hemen herkesi ve her şeyi olumlu yönde nasıl değiştirdiğini ve hayat için, umut verdiğini anlatıyor. Okurken, yaşadıklarınızla, romandaki bazı anlatıların bir çok yerde örtüştüğünü görecek ve bunu sorgulayacaksınız.” diyor.

Deniz Çamoğlu 6. kitabı “N.E” romanını: “Bir Boz ayının çocuk sevgisinin insanların para hırsı ve ihtiraslarının çok ötesin de olduğunu anlatan bir macera romanı” olarak tanımlıyor.

*****

Önceki

14 Kasım 2020 Cumartesi Tiyatro Rehberi

Sonraki

16 Kasım 2020 Pazartesi Günün Sergileri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar