Cenk Yüksel & Nefes-Ses-Hareket ve Kutsal Dönüşüm

Cenk Yüksel & Nefes-Ses-Hareket ve Kutsal Dönüşüm

Haber : Kemal Gönüleri

 • Evrensel Bilginin Kapısını Açan Anahtar Elimizde.

Cenk Yüksel’in yazdığı Nefes-Ses-Hareket ve Kutsal Dönüşüm Destek Yayınları’ndan çıktı.

Bedenin yakıtı ve spiritüel dönüşüm için vazgeçilmez bir araç olan nefes, ruhsal titreşimimize etki ederek bir titreşimler denizi olan dünyayla uyumlanmamızı sağlayan ses ve hem dolaşım, hem sağlık, hem de trans halinde olabilme açısından mucizelere neden olan hareket gündelik yaşamın kaygıları içinde önemini fark edemediğimiz mucizelerdir. Kendisi de bir ses sanatçısı olan, bu alanda akademik çalışmalarına da devam eden Cenk Yüksel Nefes-Ses-Hareket ve Kutsal Dönüşüm adlı kitabında bu mucizevi araçları doğru kullanarak yaşamımızı nasıl değiştirebileceğimiz konusunda bizlere rehberlik ediyor.

Şimdiye kadar ancak dış etkenlerle aktive edilebildiği sanılan dmt hormonunun aslında doğru ses, nefes ve hareketle etkinleştirilebildiğini anlatan Yüksel, bu yolla ilahi bilgiye açılan kapıyı nasıl aralayabileceğimizi ve evrenle bütün olmak için yapılması gerekenleri de açıklıyor.

Cenk Yüksel

Arka Kapak Yazısı:

“Tanrı, kusurlu gördüğü parçaları tamir olması için dünyaya gönderir. Tamir olanlar ona geri döner, olmayanlar ise tamir olana dek yeniden dünyaya dönerler.”

Kutsal dönüşümün temel üç unsuru ses, nefes ve hareket, belki de bugüne kadar önemini fark etmediğimiz insanoğluna bahşedilmiş en gizli hazinelerdir. Elinizde var olan gücün farkına varabilirseniz, yüksek benlikle uyumlu hale gelip titreşiminizi yükseltebilir ve kutsal dönüşüm yaşayabilirsiniz.

Cenk Yüksel, bu kitapta evrensel bilincin kapısını açmanıza yardımcı olacak doğru ses ve nefes tekniklerini, hareketin kutsiyetiyle beraber gelen mucizeleri anlatarak kutsal dönüşüm yolunuza ışık tutuyor. Bu ışık sayesinde yüksek bir titreşim sergileyecek, başta kendinize sonra etrafınıza ışık olacak ve evrensel bütünün bir parçası olabileceksiniz.

Bu kitapta aktarılan bilgilerden sonra neler yapabileceğiniz tamamen sizin hayal gücünüz ve yeteneklerinizle sınırlıdır.

Ünlüler Ne dedi?

“Cenk Yüksel özgün görüşleri ve saptamalarıyla insanların yaşamlarında kendilerine nasıl ışık tutacağının yolunu gösteriyor. Sorunların çözümünün insanda ve doğayla uyumlanmada olduğunu, hepsinden öte iyi bir hayatın mümkün olduğunu anlatıyor bize.”

Özen Yula/Tiyatro Yönetmeni-Yazar

“Akademisyen-sanatçı Cenk Yüksel ne güzel anlatmış; ses-nefes-hareket ile çözüm bizde. Hayatın bize verdiği en büyük zenginlik nefes alma, duyma, konuşma ve hareket edebilme yetileri bu usta yazarın elinde mucizeye dönüşüyor. Kendini, hayatı yeniden keşfetmek ve ne kadar değerli olduğunu idrak etmek isteyenler için mutlaka okunması gereken bir eser.”

Farah Yurdözü/Araştırmacı-Yazar

Kitabın Künyesi

 • Eser Adı: Nefes-Ses-Hareket ve Kutsal Dönüşüm
 • Eser Alt Başlığı: Evrensel Bilginin Kapısını Açan Anahtar Elimizde
 • Yazar Adı: Cenk Yüksel
 • Yayınevi: Destek Yayınları
 • Türü: Kişisel Gelişim
 • Sayfa Sayısı: 120
 • Hamur Tipi : 2. Hamur
 • Ebat : 13,5 x 21
 • İlk Baskı Yılı : 2021
 • Baskı Sayısı : 1. Basım
 • Dil :Türkçe
 • Barkod : 9786254413322

*****

Read Previous

Yaşar Nadir Atilla & Adana’nın Yolları Taştandı

Read Next

Seyit Mehmet Buçukoğlu ile Söyleşi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: