İNSANLIK KOROSU; DEVAM EDİYOR

İNSANLIK KOROSU; DEVAM EDİYOR

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

Akın Ok‘un hazırlayıp sunduğu etkinlik, Şişli Kent Kültür Merkezi‘nde davetlilerin katılımı ile yapıldı. Gecenin sunuculuğunu Akın Ok ile birlikte Gülseren Pars birlikte yaptılar.

YERYÜZÜ SANATÇILAR TOPLULUĞU Sözcüsü Sanatçı  Akın Ok“Tıpkı hayatın seslerini türkü yapmış,çığırmış ozanlar gibi Afrika’dan-Asya’ya,Latin Amerika’dan-Hindistan’a  Mezopotamay’dan -Anadolu Uygarlıklarına kadar gelen Blues, Caz, Bozlaklar, Hoyratlar, Gazeller alkışıyla hepsi akar ki , Resim Sanatın’dan – Fotoğraf’a, Sinema’dan-Danslara bitmez… İşte onları anlayanların yeryüzü çocuklarıyla kurulan dünyanın , Onların canında yanan gerçeğin notaları içimizde dolaşır,kavuşur…Herkesin kalbi olur… “  diyor.

İstanbul Şehzadebaşı’nda meydana gelen menfur saldırıda yaşamlarını kaybedenler anısına eğlencenin yapılmadığı gecede ; Şair, Bestekar,Yazar , Müzisyen Akın Ok ; “Gerçek Sanatçılar ve Yurtseverler vicdanlı,vefalı ..Ve yeryüzü insanlığına emek katan,yürek olan,ışık insanlarıdır! .. O yüzden yurdun kalbi olanların yaşam ve umut bayrağı inmez..” sloganı ile aralarında İstanbul Sanat Magazin İnternet Haber Gazetesinin İmtiyaz Sahibi Kemal Gönüleri‘nin de bulunduğu her yaştan , her meslekten Müziğin, Sanatın, Kültürün Yaratıcılarını, Emek Yıldızlarını , gece boyunca birer “EMEK ÖDÜLÜ” Madalyası ile onurlandırdı.

 

Read Previous

8 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA; GÜNÜN SERGİLERİ

Read Next

“YAZA MERHABA” SERGİSİ İLGİ GÖRÜYOR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: