Vedat Köle’ye Orontes Onur Ödülü Verildi

Vedat Köle’ye

Orontes Onur Ödülü Verildi

Haber : Kemal Gönüleri

  • Vedat Köle ile birlikte Cahit Berkay, Süleyman Saim Tekcan, İbrahim Zaman, Aziz Savran ve İnci Aral’a da Orontes Onur Ödülü takdim edildi.

Vedat Köle‘ye Artantakya Contemporary Art Fair‘in kapsamında yer alan Orontes 5.Uluslararası Çağdaş Sanat Festivali‘nde Ansam Kültür Derneği‘nin tarafından Orontes Onur Ödülü verildi.

Artık gelenekselleşen Artantakya Contemporary Art Fair‘in bu yıl 5’incisi 1 Aralık ila 10 Aralık arasında Ansam Kültür Derneği tarafından Antakya‘da düzenleniyor.

Organizatörlüğünü Mehmet Oflazoğlu‘nın yaptığı Artantakya Contemporary Art Fair‘in kapsamında yer alan Orontes 5.Uluslararası Çağdaş Sanat Festivali’nde Ansam Kültür Derneği‘nin Orontes Onur Ödülleri sahiplerini buldu.

Ansam Kültür Derneği tarafından 1 Aralık Salı günü, Orontes 5. Uluslararası Çağdaş Sanat Festivali’nin Online olarak Artantakya ‘s Zoom Meeting üzerinden düzenlenen ödül gecesinde; Onur ödülleri takdim edildi. Onur Ödülü takdim edilenler arasında Vedat Köle de yer aldı

Vedat Köle ile birlikte Cahit Berkay, Süleyman Saim Tekcan, İbrahim Zaman, Aziz Savran ve İnci Aral‘a da Onur ödülü takdim edildi.

*****

Read Previous

4 Aralık 2020 Cuma Günün Sergileri

Read Next

Barış ve Dostluk Anıtı EGE (AEGEAN) Geri Dönmedi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: