Türkiye Kaykay Şampiyonası Pazar Günü Bitiyor

Türkiye Kaykay Şampiyonası

Pazar Günü Bitiyor

Haber : Kemal Gönüleri

Türkiye Kaykay Federasyonu tarafından, Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü‘nün ev sahipliğinde düzenlenen 2021 Türkiye Kaykay Şampiyonası Park Disiplini yarışları başladı. Beylikdüzü Belediyesi tarafından Uluslararası standartlarda olan ve açıldığı günden bu yana gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Kaykay Parkı’nda gerçekleşen yarışlar nefes kesti. Kaykay şampiyonasında 5’i erkek, 2’si kadın milli kaykaycı olmak üzere toplamda 24 sporcu mücadele etti.

5.5 metre ile Türkiye’nin en derin kaykay havuzu olma özelliğine sahip olan ‘Kaykay Park’, pandemi dönemi sonrasında 2024 Paris Olimpiyatlarına giden yolda düzenlenen ilk şampiyonaya ev sahipliği yaptı. Yaşam Vadisi 2. Etap’ta bulunan Kaykay Park’ta gerçekleştirilen organizasyona Türkiye Kaykay Federasyonu Başkanı Sedat Çelenk, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Emel Turan, Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Fidan Gül ve Beylikdüzü Belediyesi meclis üyeleri katılım sağladı.

“Elemeler – Yarı Final” yarışları ile devam eden etkinlikte, pazar günü ise final yarışları ile ödül ve madalya töreni yapılacak.

*****

Read Previous

Dr. John Medina & Beyin Kuralları

Read Next

Gülsin Onay, Bodrum’da Yine Büyüledi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: