Sarp Süerdaş Sergisi “414” 8artı1 Galeri’de

Sarp Süerdaş Sergisi “414”

8artı1 Galeri’de

Haber : Kemal Gönüleri

Sarp Süerdaş, 3 yıllık aranın ardından “414” isimli sergisi,  1 Haziran 2024 Cumartesi günü, 8artı1 Galeri’de Sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Sanatçı Sarp Süerdaş, çocuksu hislere yakalanmanın kaçınılmaz olduğu bu sergide 10 farklı eseriyle sanatseverleri karşılıyor. “414” sergisinde sanatçının özgün ve detaylarıyla dikkat çeken işleri, farklı üretim aşamalarından geçerek çarpıcı ve eğlenceli bir atmosfer yaratıyor.

Sarp Süerdaş‘ın üçüncü solo sergisi “414”, Pazartesi günleri hariç her gün 12:00-19:00 saatleri arasında ; 23 Haziran akşamına kadar 8artı1 Galeri’de Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Değerli Sanatçı Sarp Süerdaş Sergisi “414” hakkında;

“Üç yıl önce herhangi bir akşamda ortaya çıkan bir hayalden bugün bakmaya doyamadığım ve herkesle paylaştığım sergime dönüştü. İlk, dijital eskizlerle ve bambaşka bir isimle başlayan koleksiyon, 10 parçalık her biri uzun süre ve hassasiyetle üretilmiş yeni formuna 3 yılda ulaştı.

“414”ün yeri ve anlamı bana özel ve saklı olsa da her bakanın kendine göre anlamlar çıkarttığına şahit olduğum, daha pek çok hikaye barındırıyor. Biraz karşılarına geçip, “burada bana ait ne hikaye var?” diye hayal kurmak mümkün ve hatta yapar mısın?” diyor.

8artı1 Galeri

Adres : Nida Çıkmazı Sokak No:2, Kadıköy

****

Önceki

Nihat Çelik Sergisi Bodrum Re/Max Pasha’da

Sonraki

13 Haziran 2024 Perşembe Günün Sergisi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar