“ 4.Kış Temalı” Karma Resim Sergisi

“ 4.Kış Temalı” Karma Resim Sergisi

Haber : Kemal Gönüleri

Venüs Sanat Galerisi tarafından geleneksel hale gelen ve bu yıl 4.ncüsü yapılacak olan “Kış Temalı” Karma Resim Sergisi  18 Aralık 2016 Pazar günü sanatseverler ile buluşuyor.

Sergi ile ilgili olarak Venüs Sanat Galerisi’nden yapılan yazılı açıklama da ;

“İçinizi üşütecek en güzel kış manzaralarının yer aldığı , Yılbaşı kutlaması havasında çeşitli sürprizler ile açılışı planlanan sergide Kanuni Asiye Palu performansı ile  açılışını renklendirecek.

Sergi 18 Aralık Pazar günü başlayacak ve 31 Aralık tarihinde sona erecek.

Farklı disiplinlerde çalışan 42 sanatçının katılımıyla gerçekleşecek sergide eserleri yer alan sanatçılar;

Aycan Bahadır,  Ayla Uçar Turan, Ayşe Yavuzdoğan, Canan Atıcı, Çiğdem Alemdar, Emine Yasemin Kaya, Ender Dikmen, Ercan Günay, Erdem Öztürk, Fazilet Topçuoğlu, Feyza Öztürki, Fikret Afacan, Funda Öner, Gönül Yakut, Gülizar Malçok, Hale Kaynar, Hafize Oğlakçıoğlu Gönül, Hicran Alioğlu, Hülya Mercan, İlknur Şirin Kalaycıoğlu, Mücella Aşkan, Natali Aydar, Nermin Özdemir, Neşe Alparslan, Neşe Kalınbacak, Pelin Güney, Perihan Yılmaz, Rezan Keçeli, Saliha Gümüş, Semra Çalangu, Serap İhtiyaroğlu, Sevcan Tılsıbık, Sevim Asker, Sevinç Ilericiler, Şebnem Altuntaş, Şebnem Kaval, Şenim Erkan, Tanya Müsevitoğlu,Verda Anlagan, Yasemin Tekin, Z.Deniz Özmen, Z.Nesligül Özkan Eryıldırım” denildi.

“Kış Temalı4” Karma Resim Sergisi ‘nin açılış kokteyli 18 Aralık Pazar günü saat 14:00 ‘de Venüs Sanat Galerisi‘nde yapılacak. Kokteyl esnasında Kanuni Asiye Palu canlı performansı ile Sanatseverlere mini bir konser verecek.

“Kış Temalı4” Karma Resim Sergisi 31 Aralık tarihine kadar Venüs Sanat Galerisi‘nde gezilebilecek.

Venüs Sanat Galerisi ; Mustafa Kaya Sokak No 2 Göztepe-Kadıköy 0216 565 3572

*****

Read Previous

Cafe Parole D-Art’ta Sanat Gecesi

Read Next

18 Aralık Pazar GÜNÜN SERGİLERİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: