GÜNGÖR ARIBAL HOCAMIZI KAYBETTİK

ÇOK ACI BİR ÖLÜM  VE BAŞSAĞLIĞI

GÜNGÖR ARIBAL HOCAMIZI KAYBETTİK

güngör arıbal

Rekreasyon Derneği’nin Kıymetli Onursal Başkanı, Değerli büyüğümüz , Büyük Sanatçı Sevgili Hümanizm Doktoru GÜNGÖR DANİŞMEND ARIBAL‘ın bu sabah vefat etmiş olduğunu büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

güngör arıbal ve eşi

Başta Sevgili eşleri Güner Arıbal‘a , ailesine , Rekreasyon Derneği’nin değerli üyelerine , tüm sevenlerine , başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Hümanizm Doktoru GÜNGÖR DANİŞMEND ARIBAL Hocamız ; Rekreasyon Derneği‘nde 19 yıl ; Ressamlar Derneği‘nde çok uzun yıllar Başkanlık görevlerinde bulunmuştur. Mütevaffa Hümanizm Doktoru GÜNGÖR DANİŞMEND ARIBAL Hoca, her iki Derneğinde Onursal Başkanlığını yapmakta idi.

Tüm Sanat camiasının ve sevenlerinin başı sağolsun.

Işığı gittiği her yeri aydınlatacaktır Nurlar içinde uyusun.

Cenazesi Yalova’dan İstanbul’a getirilmiş olup, 23 Mayıs 2016 Pazartesi günü Şişli Camii‘nde kılınacak İkindi Namazı sonrası Feriköy Mezarlığı’nda toğrağa verilecektir.

Acımız sonsuzdur…

İSTANBUL SANAT MAGAZİN AİLESİ

Not:Şişli Belediye Başkanı Sayın Hayri İnönü ; Şişli Camii’nden Feriköy Mezarlığına gidecek , 2 adet otobüs tahsis etmiş bulunmaktadır.

Read Previous

GASSOPDER’den GÜZEL BİR ETKİNLİK

Read Next

Haliç ve Semtleri

2 Comments

  • Çok kötü oldum üzüldüm Allah rahmet eylesin toprağı bol olsun ailesine başsağlığı sabır diliyorum!

  • Çok büyük üzüntü içindeyim. Uzun yıllardır hepimize yansıttığı gücü, bilgisi ve ışığıyla bu dünyadan hiç gitmeyecek gibiydi. Onu tanımanın verdiği gurur ömür boyu bende kalacak. Güngör hocama allahtan rahmet, değerli eşi Güner Arıbal’ a sabır diliyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: