EGE’NİN İKİ YAKASI BİRLEŞTİ

EGE’NİN İKİ YAKASI BİRLEŞTİ

Haber : Kemal Gönüleri

28-the-bodrum-_afis_

  • Yüzer Sergi Bodrum’da Karaya Çıktı. Dünyanın İlk Yüzer Sergisi  28 Ekim – 12 Kasım arasında Bodrum’da Zeynep Sanat Galerisi’nde…

Türk sanat tarihinde ilk kez bir yolcu gemisinde düzenlenerek, Türk ve Yunan limanlarında ziyaretçilerin beğenisine sunulan, “The Bodrum Cup Art Show” 1. Karma Resim Sergisi şimdi de Bodrum’da Zeynep Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluşuyor.

gorsel_1_-600-x-527

Geçtiğimiz hafta düzenlenen Akdeniz’in en büyük deniz şenliği ve yat yarışı niteliğindeki, The Bodrum Cup’un bir etkinliği olan The Bodrum Cup Art Show 1. Karma Resim Sergisi, Bodrum Kale, Leros Agia Marina ve Yalıkavak Palmarina’nın ardından,  artık Bodrum’da Zeynep Sanat Galerisi‘nde 28 Ekim Cuma günü 18.30’da şehirdeki sanatseverlerin ziyaretine açılıyor.

gorsel_2

Sergi 12 Kasım tarihine kadar gezilebilecek. Türkiye’de ve muhtemelen de dünyada ilk defa bir yolcu gemisi üzerinde yapılan uluslararası nitelikteki resim sergisinin kuratörü Zeynep Sanat Galerisi / Zeynep Çavuş‘a The Bodrum Cup Organizasyon Komitesi’nce bir ödül de takdim edilecek.

 

Read Previous

ALOŞ’TAN “ALOŞNAME”

Read Next

28 Ekim CUMA GÜNÜN SERGİLERİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: