“BEN-İM” Galatea Art Galeri’de

“BEN-İM” Galatea Art Galeri’de

Haber : Kemal Gönüleri

Galatea Art Galeri ; 15 Aralık 2016 – 08 Ocak 2017 tarihleri arasında 19 genç sanatçı ile birlikte gerçekleşecek karma sergiye ev sahipliği yapıyor.

Galatea Art Galeri‘den yapılan yazılı açıklama ;

“Sanat her dönemde birleştirici gücünü korumuştur. Farklı çalışmaları birleştiren tek bir çatı altında toplayan sanat, bu birleştirici gücünü yıllardır sürdürmektedir.

Her sanat yapıtı sanatçısından bir iz ve duygu taşır. Ortaya çıkan sanat eserini izlerken aslında sanatçının benliğinden kopup gelen duyguyu izlemiş oluruz. Serginin başlığını oluşturan ‘Ben-im’ ismi sanatçıların farklı zaman ve mekandan kopup gelen duygu ve düşüncelerini yansıtıyor. 19 genç sanatçının eserlerinin sergileneceği bu sergide  sanatçıların mesleğe atılma heyecanlarını birlikte yaşayacağız.

19 genç sanatçının; zamanı ve tarihi olmayan bir yerden kopup gelen ve benliğini oluşturan eserlerini sergilenecegi bu sergide, bir rengin, bir çizginin, bir formun bizde uyandırdığı muhteşem anlara uzanacağız.” denildi.

19 genç kuşak sanatçının eserlerinin yer alacağı , 15 Aralık 2016 – 08 Ocak 2017 tarihleri arasında Galatea Art Galeri’de sanatseverlerle buluşacak olan ‘Ben-im’ isimli karma Sergide yer alan Sanatçıların isimleri şöyledir:

Özlem Köse , İzel Topaloğlu , Kübra Ayyıldız , Arek İpekli , Müge Kayacan , Beste Kopuz , Çağla Sel , Fatih Temiz , Damla Yalçın , Fazlı Berker Akın , Neziha Güler , Sami Aslan , Harun Duran , Ozan Ersizer , Dilara Göl , Hasan Hüseyin Nas , Volkan Parlak , Cerensu Çelik .

Galatea Art Galeri , Asmalımescit Mah, Sofyalı Sok. No: 12/3 Beyoğlu/İstanbul

Tel. 0 212 245 8038, GSM: 0 542 213 9076

*****

Read Previous

Hülya Botasun Derinlikler Sanat’ta

Read Next

“NEW YORK KAPI DIŞI SANATI”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: