Ayşegül Bayraktar & “Fırçamdaki Renkler”

Ayşegül Bayraktar & “Fırçamdaki Renkler”

Haber : Kemal Gönüleri

 ayşegül bayraktar

Ada Ressamı olarak tanınan Ayşegül Bayraktar yeni sergisi.“Fırçamdaki Renkler” İsimli Kişisel Suluboya ve Akrilik Resim Sergisini Büyük Ada Anadolu Kulübü‘nde 29 Ağustos 2016 Pazartesi günü açacak.

Ayşegül Bayraktar 1

Büyük Ada Anadolu Kulübü’nün ev sahipliğini yapacak olduğu Ayşegül Bayraktar‘ın “Fırçamdaki Renkler” İsimli Kişisel Suluboya ve Akrilik Resim Sergisinin kokteyl töreni saat 17.00’de başlayacak.

Ayşegül Bayraktar

Ayşegül Bayraktar‘ın “Fırçamdaki Renkler” İsimli Kişisel Suluboya ve Akrilik Resim Sergisi 4 Eylül’e kadar Büyük Ada Anadolu Kulübü‘nde izlenebilecek.

Ayşegül Bayraktar

AYŞEGÜL BAYRAKTARı TANIYALIM

Ada Ressamı olarak tanınan Ayşegül Bayraktar , Kadıköy Maarif Koleji ve İstanbul Üniversitesi Kimya Fakültesi’nden mezun oldu. Çizgi Sanatevi‘nde stilistlik dersleri aldığı dönemde Mahir Güven‘den temel desen eğitimi aldı . Meslek hayatına farklı bir konuda devam etti. Yurtiçi ve yurtdışı için hazır giyim ve haute-couture kolleksiyonları hazırladı ve üretiminde çalıştı . Bir dönem yerel desen çalışmalarımı seramik ile birleştirdi.

ayşegül 1

Sanat çalışmalarına Işıl Özışık ile suluboya, Sait Günel atölyeleri’nde suluboya ve akrilik dersleri alarak devam etti. Zaman zaman farklı hocalarla atölye çalışmalarına katıldı. Halen çalışmalarını Suadiye’deki kendi atölyesinde sürdürüyor.

ayşegül 3

Çoğunlukla, yaşadığı İstanbul Adaları ve İstanbul manzaraları ile duyarlı olduğu konuları ele alarak, Gerçekleri hayalgücü ile zenginleştirerek fantastik bir vurgu ile resimliyor . Güzel Sanatlar Birliği Resim Derneği ve Kadıköy Sanatçılar Derneği‘nde ve Adalar Kent Konseyi‘nde üye olan Ada Ressamı Ayşegül Bayraktar , bir çok karma sergiye katıldı ve pek çok kişisel sergi açtı .

Read Previous

Adalar 2.Adalar Sokak Festivali

Read Next

27 Ağustos 2016 Cumartesi GÜNÜN SERGİLERİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: