Güngör – Güner Arıbal Adına Kütüphane Açıldı

Güngör – Güner Arıbal Adına Kütüphane Açıldı

Haber ve Fotograflar: Kemal Gönüleri

Trakya Üniversitesi Kampüsünde Güngör Arıbal‘ın ismi ölümsüzleşti. Güngör ve Güner Arıbal‘ın ismini taşıyan bir kütüphane öğrencilerin kullanımına açıldı.

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erhan Tabakoğlu , Müteveffa Güngör Danışman Arıbal’ın eşi Güner Arıbal‘a bir teşekkür belgesi takdim etti. Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erhan Tabakoğlu  tarafından imzalanmış Teşekkür Belgesi’nde ” Sn. Güngör-Güner Rifat Arıbal , Üniversitemiz Merkez Kütüphanesine bağışlamış olduğunuz çok değerli kitap ve diğer sanat eserleriniz kayıt altına alınarak  öğrenci ve akademisyenlerimizin hizmetine sunulmuştur. Kültürümüz adına çok değerli bulduğumuz bu katkılarınız için Üniversitem adına çok teşekkür ederim. Prof.Dr. Erhan Tabakoğlu – Rektör” yazılı olduğu görüldü.

Güngör -Güner Arıbal Hibe Sergisi’nde eserleri yer alan Sanatçılardan serginin açılışında hazır bulunanlara ; Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erhan Tabakoğlu , Güner Arıbal , Rekreasyon Derneği Başkanı Canan Doğruer ve Yrd.Doç. Mehtap Kodaman tarafından birer teşekkür belgesi takdim edilip , anı fotografları çektirildi.

Read Previous

27 Eylül Salı GÜNÜN SERGİLERİ

Read Next

Güngör Arıbal Hibe Eserler Sergisi Açıldı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: