“Dokunuş” Venüs Sanat’ta

“Dokunuş”  Venüs Sanat’ta

Haber : Kemal Gönüleri

DKN3

Venüs Sanat Galerisi “Dokunuş” İsimli Karma Sergiyi Sanatseverlerin beğenisine sunuyor.

Organizasyonunu Donovan’s Art Style adına Armand Berberian‘ın; Küratörlüğünü Ece Arman ve Nergis Orhon Soydaner‘in yaptıkları “Dokunuş” İsimli Karma Sergi , 33 Türk ve 6 Yunanlı sanatçının eserlerinden oluşuyor.

DKN2

7 Nisan 2016 Perşembe günü saat 18.00 de Venüs Sanat Galerisi‘nde açılış kokteyli yapılacak olan bu sıradışı karma sergi için Venüs Sanat Galerisi‘nden yapılan yazılı açıklama ;

“17 Ekim 2016’da başlayacak ve ardarda devam edecek olan UNESCO destekli Türk-Yunan sergisi ”Les Hommes de la Mediterranee-Akdeniz İnsanları” sergisinin de bir başlangıç noktası olacak. Sergi,7-13 Nisan tarihlerinde açık olacak ve bu sergi , yurtdışı sergilere bir köprü vazifesi görecek. Çığ gibi büyüyecek olan uluslararası bir sanat olayının çekirdeği olacak. “Dokunuş”,sanata, bahara, dostluğa ve güzelliklere bir dokunuş olarak sanat çevresinde iz bırakacak.” denildi.

dokunuş

“Dokunuş” İsimli Karma Sergiye katılan sanatçılar :

Alev Demirkesen, Aysel Kul, Ayşe Delier, Belgin Atalay, Can Varol Teser, Elif Akgül Balata, Erhan Hökelek, Esin Ateşağaoğlu,  Frida Vinci, Filiz Usta, Gülen Çıldıroğlu, Gülten Yılmaz, Hatun Kuşçu, Kashmir Omar, Kasım Adıgüzel, Maide Taşaroğlu, Mennan Algan, Nergis Orhon Soydaner, Nesrin Bal, Nesrin Kurnaz, Nilgün Miler, Nilüfer Cingil, Nuran Birant, Özlem Kural, Pınar Kuseyri, Sevinç Özdoğan, Sibel Talas, Songül Arslanalp, Suna Boyoğlu, Suna Yılmaz Erdoğan, Tuğba Handan, Tümay Aydan, Ülfet Karaca Candır, Andreas Emmanoulidis Athanasia Karatza, Katerina Metallinou Kiess, Larisa Lashko, Magda Dimou, Stella Chaviaropoulou.

DKN1

“Dokunuş” İsimli Karma Sergi 13 Nisan‘a kadar Venüs Sanat Galerisi‘nde izlenebilecek.

Venüs Sanat Galerisi , Mustafa Mazharbey Cad. Mustafa Kaya Sokak No 2 Göztepe- Kadıköy Tel: 0216 565 35 72

Read Previous

7 NİSAN 2016 PERŞEMBE ; GÜNÜN SERGİLERİ

Read Next

7 NİSAN 2016 PERŞEMBE ; GÜNÜN KONSERİ

One Comment

  • Tebrikler selamlar katılan tüm arkadaşları yürekten kutluyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: