15 Saniyede Dolgun Dudaklar

“Beauty Eurasia 2016Kozmetik ve Güzellik Fuarına ; 36 Ülkeden 420 Firma Katılıyor

15 Saniyede Dolgun Dudaklar

Haber: Necati Mumay

Kozmetik-3 Tanıtım ekibi

Bu yıl 12’ncisi düzenlenen ‘BeautyEurasia 2016’ Kozmetik ve Güzellik Fuarı yoğun ziyaretçi akınına uğruyor. CNR EXPO ‘ daki fuara 36 ülkeden 420 firma katılıyor. Fuarda çeşitli etkinlikler düzenleniyor…

Kozmetik-1 Tanıtım görevlisi

İLGİNÇ DUDAK DOLGUNLAŞTIRMA

Fuardaki yerli firmalardan birinin piyasaya yeni sürdüğü ürünle kadınların makyaj öncesi dudaklarını nasıl dolgunlaştıracağını ziyaretçilere deneylerle gösteriyor. Firma yetkilisi Ferit Yücel Demirtaş, plastikten imal edilen ‘ReLips’ isimli küçücük ürünün şu şekilde kullanılacağını özetle tarif ediyor:

Kozmetik-2 Müşteri...

“ReLips’inizi su ve sabunla yıkayıp kurulayınız. En iyi sonuç için dudaklarınızı suyla ıslatınız. Kullanım sırasında dudaklarınızı serbest bırakınız. Ürünü dudak sınırlarınızın içinde kalacak şekilde ağzınıza yerleştiriniz. Ürün, içinde kalan tüm bölgelere şişkinlik kazandıracağından dudak çevrenizin ürünün içine girmemesine özen gösteriniz. Ağız çevreniz ürünün içine girdiği takdirde, vakuma maruz kalan bölgelerde kızarıklık ve morluk oluşabilir. ReLips’in içindeki havayı 15 ila 30 saniye boyunca nazikçe içinize çekiniz. İlk kullanışınızda 15 saniyeyi aşmayınız. İlk kullanışta vücudunuzdaki tepkileri gözlemlemek için 24 saat boyunca tekrar kullanmayınız. Devam eden kullanışınızın arasında en az 4 saat olmasına dikkat ediniz”

Kozmetik Fuarı-4

Read Previous

Genç Yetenekler Ses Yarışması

Read Next

25 NİSAN 2016 PAZARTESİ ; GÜNÜN SERGİLERİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: