“SANAT Bir Yaşam Ağacıdır” HAN’da AÇILIYOR

REKREASYON DERNEĞİ SERGİYİ MÜTEVEFFA GÜNGÖR ARIBAL’IN ANISINA ADADI

“SANAT Bir Yaşam Ağacıdır” HAN’da AÇILIYOR

Haber : Kemal Gönüleri

han da 2 bahar

Rekreasyon Derneği , Bu yıl 2 ncisi yapılacak olan Han’da Bahar Çiçekleri ve Kültür Festivali kapsamında düzenlediği ve Dernek Üyelerinin katıldığı “SANAT Bir Yaşam Ağacıdır” İsimli Karma Sergiyi geçtiğimiz günlerde vefat eden Derneğin Onursal Başkanı Müteveffa Güngör Arıbal‘ın anısına adadılar.

Sergi afişi

“SANAT Bir Yaşam Ağacıdır” İsimli Karma Sergi 28 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat :14.00 de düzenlenecek bir törenle ile Han İlçesinde Hüsrev Paşa Hamam Müzesi ve Sanat Galerisi‘nde açılacak ve Ekim 2016 ayı sonuna kadar açık kalacaktır.

güngör arıbal

Rekreasyon Derneği Yönetim Kurulu adına Başkan Canan Arabacı Doğruer yaptığı yazılı açıklamada “Kıymetlimiz Değerli Onursal Başkanımız Büyük Sanatçı Sayın Güngör Arıbal‘ın öncelikle çok Kıymetli eşleri Değerli Onursal üyemiz Sayın Güner Arıbal‘a ve acılı ailesine, Rekreasyon Derneği Yönetim Kurulu arkadaşlarıma, üyelerimize ve Sanat camiasına tekrar sabırlar diliyorum .

davetiye

Eskişehir Han’da düzenleyeceğimiz “SANAT Bir Yaşam Ağacıdır’ Karma Sergimizi Derneğimizin Yaşam Kaynağı olan Onursal Başkanımız Müteveffa Güngör Arıbal‘ın anısına adıyoruz.
Işığı daima bizlerde parlayacak olan Büyük Sanatçı Değerli Büyüğümüzü Hakka uğurlamış bulunmaktayız. Bu vesile ile arayan mesaj çeken gelen herkese teşekkür ederiz. “ dedi.

Rekreasyon Derneği’nden yapılan yazılı açıklamada Serginin yanı sıra , Keçe , Ebru , Çocuklarla Akrilik Çalışma , Kumaş Boya ve Soğuk Seramik Çalışma Atölyelerinin Festival boyunca faaliyette bulunacağı belirtildi.

Read Previous

26 MAYIS 2016 PERŞEMBE ; GÜNÜN SERGİLERİ

Read Next

27 MAYIS 2016 CUMA ; İSTANBUL TİYATRO FESTİVALİ

One Comment

  • Merhaba çok güzel dusununce yürekten kutluyorum sevgiler!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: