Rekreasyon’un kongresi yapıldı

Rekreasyon Derneği’nin kongresi Yapıldı

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

 • Yönetim Kurulu’nda görev bölüşümü sonucunda ; Dernek Başkanı Pervin Bülbül , İkinci Başkan Canan Arabacı , Muhasip Üye Emine Yılmaz , Dernek Sekreteri de Sevda Güven oldu. Harika Ören, Figen Koylan, Günseli Yetkin’de Yeni Yönetim Kurulu üyeleri oldular.

Rekreasyon Derneği‘nin olağan Aylık Brunch toplantısı ve  Olağan Genel Kurul Toplantısı Taksim INNPERA oteli’nde Dernek üyelerinin katılımı ile yapıldı.

Rekreasyon Derneğinin 27 Kasım 2017 Pazartesi günü yapılması öngörülen , ancak çoğunluk sağlanamadığı için  ertelenen Olağan Genel Kurul Toplantısı da olağan Aylık Brunch toplantısının ardından 14 Ocak 2018 Pazar günü saat 14.00’ten itibaren yapıldı.

Rekreasyon Derneği ‘nin ertelenen  Olağan Genel Kurul Toplantısının başlaması için gereken çoğunluk sağlandıktan sonra gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

KONGRENİN GÜNDEMİ:

 • Açılış ve yoklama
 • Başkanlık Divanının oluşturulması
 • Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması
 • Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu faaliyet raporlarının okunması ve müzakeresi
 • Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulunun ayrı ayrı ibrası
 • Yeni Dönem Çalışma Programı ile Tahmini Bütçe’nin görüşülmesi ve oylanması
 • Derneğe giriş ödentisinin ve yıllık üyelik aidatının arttırılmasının müzakere edilmesi ve oylanması
 • Yeni Yönetim ve Denetim Kurullarının asil ve yedek üyelerinin seçimi
 • Yeni Yönetim Kuruluna taşınır ve taşınmaz mal satın alma-kiralama ve kira sözleşmesi yapma yetkisinin verilmesinin oylanması
 • Dilek ve Temenniler , Kapanış

Açılış ve yoklama sonucunda kongrenin başlaması için gerekli çoğunluk sağlandığı anlaşılınca gündem maddesi gereğince Kongre Divanı ; Başkanlığa Nilüfer Batmanoğlu , İkinci Başkanlığa Şehnaz Aykaç , Yazmanlığa da Birgül Sözer seçilerek teşkil edildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından faaliyet raporları görüşülüp oylandı. Yönetim ve Denetim kurulları ayrı ayrı oylanarak ibra edildiler. Oldukça olgun bir havada gerçekleştirilen Olagan Genel Kurul’da yapılan seçimler sonucunda :

 Pervin Bülbül , Canan Arabacı, Emine Yılmaz, Sevda Güven, Harika Ören, Figen Koylan, Günseli Yetkin Yönetim Kurulu Asil üyeliklerine,

A.Nuran Yapıcı, Ayla Akyol, Alev Demirkesen, Cahide Topaloğlu, Zerrin Aner, Gülden Gökmenoğlu, Tülin Kuntsal‘da   Yönetim Kurulu Yedek Üyeliklerine seçildiler.

Tülay Güzeldere , Fehmi Bildik, Fevziye Özmen Denetim Kurulu Asil Üyeliklerine seçilirken ;

Birgül Yüksel, Ayfer Özdemir, Ecem Doğruer‘de Denetim Kurulu Yedek Üyeliklerine seçildiler.

Rekreasyon Derneği yeni Yönetim Kurulu kongrenin ardından hemen görev bölüşümü yaparak Dernek Başkanlığına Pervin Bülbül‘ü , İkinci Başkanlığa Canan Arabacı‘yı , Muhasip Üyeliğe Emine Yılmaz‘ı, Dernek Sekreterliğine de Sevda Güven‘i seçtiler.

İstanbul Sanat Magazin Ailesi olarak Rekreasyon Derneği Yeni Yönetim Kurulu üyelerini kutluyor, yeni çalışma döneminde üstün başarılar diliyoruz.

*****

Facebook’ta yer alan Diğer Fotograflar için TIKLAYINIZ

*****

*****

Read Previous

Mutluluğun Renkleri devam ediyor

Read Next

15 Ocak Pazartesi Tiyatro; Can Erik

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: