Rekreasyon Derneği’nden Yılın ilk Toplantısı

Rekreasyon Derneği’nden

Yılın ilk Toplantısı

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

  • Yeni üye Dr. Süreyya Oskar’ın kendini tanıtım sunumu ile Sanatçı/grafik tasarımcısı Gül Batmanoğlu Çetin’in  masallara yolculuk sunumu ilgi ile izlendi.

İstanbul’da Sanatın çeşitli dallarında emek veren Sanatçıların oluşturduğu Rekreasyon Derneği üyeleri 10 Şubat 2019 Pazar günü , yılın ilk kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi. Taksim’deki İnnPera Oteli’ndeki kahvaltıda yapılan toplantıya Rekreasyon Derneği Üyelerinin yanı sıra , Yeni üye Dr. Süreyya Oskar ile bir sunum gerçekleştirecek olan Gül Batmanoğlu Çetin ve Medya temsilcisi olarak İstanbul Sanat Magazin imtiyaz sahibi Kemal Gönüleri ile Deniz Tokgöz katıldılar.

Rekreasyon Derneği Başkanı Pervin Bülbül, yaptığı açılış konuşmasında Derneğin gelecek aylarda yapacağı etkinlikleri ve Kültür Gezileri ile ilgili geniş bir bilgi verdikten sonra; Rekreasyon Derneğine yeni katılan Dr.Süreyya Oskar‘ın kendisini tanıtan  görsel destekli sunumu ilgi ile izlendi.

Sanatçı/grafik tasarımcısı Gül Batmanoğlu Çetin ise yaptığı başarılı sunumunda ; davetlileri masal yolculuğuna çıkarıp, kendisinin yaptığı çizimlerini, okul öncesinden başlayarak tüm çocuk kitabı sevenlere hitap eden Teen Yayıncılık’tan çıkan “Masallarla Öğreniyorum” serisinin 5 kitabını ve yine çocuklara Türk kadın ressamları tanıtmaya amaçlayan masal serisinin Ressam Mihri Müşfik Hanım’ı tanıtan kitabı Benim Portrem- Nar’ın Sanat Günlüğü isimli kitaplarını tanıttı ve Rekreasyon Derneği Üyeleri için kitaplarını imzaladı.

Anı fotografları çektirildikten sonra başka bir etkinlikte buluşulmak üzere toplantı sona erdi.

*****

Facebook’ta yer alan diğer fotograflar için TIKLAYINIZ

*****

*****

Read Previous

Gül Çetin ; Rekreasyon Derneği Brunch’ında

Read Next

TGC: Nezih Demirkent’i saygıyla anıyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: