Rekreasyon Derneği Şubat Ayı Toplantısı

Rekreasyon Derneği Şubat Ayı Toplantısı

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

Rekreasyon Derneği’nin geleneksel aylık toplantısı 10 Şubat 2018 Cumartesi günü saat 11.30 ila 15.30 arasında Taksim INN PERA Otel‘de Dernek Üyelerinin , Konukların ve Basın Mensuplarının katılımı ile yapıldı.

Rekreasyon Derneği Başkanı Pervin Bülbül , Rekreasyon Derneğinin 2018 etkinlikleri hakkında bilgiler verdiği açılış konuşmasının ardından Şubat Ayının konuğu olan Prof.Dr. Ahmet Özol‘u mikrafona davet etti.

Prof.Dr. Ahmet Özol‘un yapmış olduğu “13. yüzyıldan günümüze Türk Sanatı “ hakkında görselli sunumu Rekreasyon Derneği üyeleri tarafından ilgi ile izlendi. Sunumunun ardından  büyük bir sürpriz yapan  Prof.Dr. Ahmet Özol , Türk Sanat Müziğinden “Şarkılar Seni Söyler (Huysuz Ve Tatlı Kadın)” isimli eseri seslendirirken , toplantıda bulunan Rekreasyon Derneği üyelerinin neredeyse tamamı kendisine vokalde eşlik ettiler.

14 Şubat “Sevgi “günü nedeniyle Dernek Başkanı Pervin Bülbül yaptığı muhteşem konuşmasının ardından ; şiirler okundu. Müteveffa Başkan Güngör Arıbal’ın eşi Güneri Arıbal ile Rekreasyon Derneği üyelerinden Başkan Pervin Bülbül, 2.Başkan Canan Arabacı, Günseli Yetkin, Hülya Kurt Ataözden, Nilüfer Batmanoğlu , Harika Ören ve Ülkü Cılızoğlu ; Güngör Arıbal‘ın Şiir Kitabı Deyişler‘den şiirler okuyarak özlemle anıldı.

Bir başka etkinlikte buluşulmak üzere toplantıya son verildi.

Facebook’ta yer alan diğer FOTOGRAFLAR için TIKLAYINIZ

*****

Önceki

Ender Güzey “İstanbul & Vienna Forever”

Sonraki

11 Şubat 2018 Pazar Akın Ok Etkinliği

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar