Rekreasyon Derneği Sezonu Açtı

Rekreasyon Derneği Sezonu Açtı

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

Rekreasyon Derneği’nin geleneksel aylık toplantısı 25 Eylül 2017 Pazartesi günü saat 11.30 ila 15.30 arasında Taksim INN PERA Otel Çatı Katı‘nda Dernek Üyelerinin , Konukların ve Basın Mensuplarının katılımı ile yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasından sonra ; Başkan Arabacı yaptığı konuşmada “Yaz sezonunda çok değerli üyelerimiz Şermin Güner Hoca ile TRT’nin eski spikerlerden Ülker Sime‘yi kaybetmenin üzüntüsünü yaşadık. Kendilerine Allahtan rahmet sevenlerine başsağlığı diliyorum.”dedi.

3-7 Ekim’de yapılacak olan  3.Han Dostluk ve Sanat Çalıştay‘a Rekreasyon Derneğini temsilen Bodrum’dan Ayşe Özalp ile İstanbul’dan Aydın Sofu‘nun katılacağını belirten Başkan Arabacı “3-7 Ekim’de yapılacak olan  3.Han Dostluk ve Sanat Çalıştay bu yıl uluslararası bir ağırlık kazandı. Çalıştay’a Rekreasyon Derneğini temsilen Bodrum’dan Ayşe Özalp ile İstanbul’dan Aydın Sofu’nun katılacaktır.Bu yıl ki Çalıştay’a yerli ve yabancı 30 Sanatçı katılacaktır” dedi.

Rekreasyon Derneği Başkanı Canan Arabacı , Rekreasyon Derneğinin 2017 -2018 Sanatsal sezonuna merhaba dediklerini vurgularak, Dernek üyelerine ve Basın Mensuplarına yapılacak çalışmalarla ilgili bilgileri aktardı.

Dernek üyeleri ; müteveffa  Şermin Güner Hoca ile Ülker Sime hakkında anılarını aktardıktan sonra , bir başka etkinlikte buluşulmak üzere toplantıya son verildi.

*****

Read Previous

30 Eylül’e gidiyoruz

Read Next

27 Eylül Çarşamba GÜNÜN SERGİLERİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: