Rekreasyon Derneği KADINLAR GÜNÜ

Rekreasyon Derneği “KADINLAR GÜNÜ” Toplantısı

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

Rekreasyon Derneği Üyeleri ” KADINLAR GÜNÜ” haftası nedeni ile geleneksel aylık toplantısını 11 MART 2018 Pazar günü ,Juno Cafe Restaurant‘da düzenlenen bir yemekli toplantı ile yaptı.

Kadınlar Günü Etkinliği , 13.00 ila 15.00 saatleri arasında Öğlen yemeği ve Kadın konulu sohbetle ile gerçekleştirileştirildi. Rekreasyon Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Pervin Bülbül yaptığı konuşmada Kadınlar Günü’nün tarihsel gelişimini anlatırken, Nazım Hikmet‘in güzel bir şiiri ile konuşmasını süsledi.

Toplantının misafiri Avukat Şermin Güvener ; Medeni Kanun da kadının yeri ve Kadına şiddeti konu alan konuşmasının ardından ; Rekreasyon Derneği Üyelerinin çeşitli sorularına da cevap verdi.

Yemekli toplantıda Dernek Üyelerinin yanı sıra İstanbul Sanat Magazin İmtiyaz Sahibi Kemal Gönüleri, Gazeteci Deniz Tokgöz‘de katıldılar.

Kaşarlı mantar ve Bruschetta , Somon Sinitzel ve Köfte’nin yanında , Tarator Sos, SoteBrokoli ve Çin pilavı’ndan oluşan ana yemek sonrası ikram edilen Vanilya Soslu Browni ile JUNO CAFE Restaurant ; On üzerinden On numara aldı. Titizlikle ve güleryüzle yapılan servis yemekli toplantıya katılanların tümünden tam not aldı..

*****

Önceki

David Ughrelidze ‘Yansımalar’ sergisi

Sonraki

12 Mart Pazartesi Günün Sergileri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar