Rekreasyon Derneği Ekim/2018 brunch’ı

Rekreasyon Derneği Ekim/2018 brunch’ı

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

Rekreasyon Derneği‘nin uzun zamandan beri çeşitli etkinlikler nedeniyle yapılamayan sezonun ilk geleneksel brunch toplantısı 21 Ekim 2018 Pazar günü Taksim Inn Pera Hotel‘de yapıldı.

Hava muhalefetine rağmen oldukça kalabalık bir katılım ile yapılan toplantıda ; Yönetim kurulu, üyeler ve basın mensuplarının hazır bulunurken, bu ayın konuğu Ressam-Yazar , aynı zamanda Rekreasyon Derneği Yönetim Kurulu üyesi Harika Ören oldu.

Rekreasyon Derneği Başkanı Pervin Bülbül‘ün açış konuşması sonrası yapılan Şehitlerimizin aziz ruhları için Saygı duruşunu İstiklal Marşımızın hep bir ağızdan söylenmesi takip etti.

Rekreasyon Derneği Başkanı Pervin Bülbül yakın bir zamanda gerçekleştirilen Mardin Kültür Gezisi ile Dernek Üyelerinin katılımı ile Mardin  Izala Otel’de gerçekleştirilen ‘’Istanbul’dan Düşler ve Renkler’’ isimli sergisi ile bu yıl 4’ncüsü gerçekleşen Uluslararası Handa Dostluk ve Sanat Sempozyumu hakkında fotograf slaytları eşliğinde bilgi verdi.

Yaklaşmakta olan Türkiye Cumhuriyeti‘nin 95.Yılı için yapmış olduğu konuşma Dernek Üyeleri tarafından ilgi ile dinlendi. Söz verilen Dernek üyeleri de Cumhuriyet hakkında görüşlerini belirtirken Ressam Fehmi Bildik‘in Cumhuriyet ile ilgili anısı dikkat çekti.

Toplantının konuğu Ressam Yazar Harika Ören ise slaytlar eşliğinde hazırlamış olduğu ilginç Pablo Picasso’ya Dokunmak isimli sunumu dikkatle ve ilgi ile izlendi.

Çektirilen hatıra fotograflarının ardından 30 Ekim’de Beşiktaş VodafoPark’ta düzenlenecek Beşiktaş konulu sergide buluşulmak üzere vedalaşıldı.

*****

Read Previous

Ana Dergi Kültür – Sanat etkinliği

Read Next

Kethüda Hamamı & muhteşem Sergi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: