REKREASYON TOPLANTISINDA ŞEB-İ ARUS VARDI

REKREASYON TOPLANTISINDA ŞEB-İ ARUS VARDI

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

Ülkemizde yaşanan üzücü olaylardan dolayı ertelenen Rekreasyon Derneği’nin geleneksel aylık toplantısı 25 Aralık 2016 Pazar günü saat 11.30 ila 15.30 arasında Taksim INN PERA Otel‘de Dernek Üyelerinin , Konukların ve Basın Mensuplarının katılımı ile yapıldı.
Rekreasyon Derneğinin Onursal Başkanı Merhume Güngör Arıbal ; gerek fotograflarla , gerekse üyelerin anılarını anlatmasıyla anıldı.
Rekreasyon Derneği’nin Aralık ayı toplantısında Şeb-i Arus yine unutulmadı. Hoşgörü ve barışın simgesi Hz Mevlana Celalettin Rumi‘nin anıldığı toplantıda, Galata Mevlevihanesi Dede Nail Kesova‘nın doyumsuz sohbetinin yanı sıra Semazen Kadir Boluğur’un Sema gösterisi huşu ile izlendi.

Rekreasyon Derneği Başkanı Canan Arabacı , Derneğin faaliyetleri konusunda ise “Rekreasyon Derneği Akatlar Kültür Merkezi’nde 27 Ocak -2 Şubat 2017 tarihlerinde “İSTANBUL” temalı Sergimize katılmak isteyen üyelerimizin Dernek Yönetim Kurulu ile iletişime geçmeleri rica ederim ” dedikten sonra 2017 yılının Yurdumuza ve Dernek Üyelerine Sağlıklı huzurlu mutlu günler getirmesi dileğinde bulundu.

*****

Read Previous

Hakan Bilge’nin Kitabı Raflarda

Read Next

26 Aralık Pazartesi GÜNÜN SERGİLERİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: