Rekreasyon Derneği’nden Maltepe Huzurevi’nde Etkinlik

Rekreasyon Derneği’nden

Maltepe Huzurevi’nde Etkinlik

Haber ve Fotograflar: Kemal Gönüleri

Rekreasyon Derneği , 14 Nisan 2016 Perşembe günü 14.00-17.00 saatleri arasında Maltepe Huzurevinde ( Huzurevi Metro Durağı ) yapılan önemli bir etkinliğe imza attı.

Rekreasyon Derneği Üyelerinin , Maltepe Huzurevi Sakinlerinin , Huzurevi Yönetiminin , Davetlilerin ve Medyanın katılımı ile yapılan etkinlikte ; Maltepe Huzurevi Sakinleri’nin Mart ayı boyunca Rekreasyon Derneği öğretmenleri nezaretinde ürettikleri keçe sabunlardan , birbirinden güzel yaka çiçeklerinden ve yastıklardan oluşan Sergi hayranlıkla izlendi.

Maltepe Huzurevi Sakinlerinden oluşan koronun konserinden sonra sahne alan Rekreasyon Derneği Üyelerinden Türk Sanat Müziği Sanatçısı Aylin Dönmez‘in mini konseri etkinliği şenliğe çevirmeğe yetti.

Rekreasyon Derneği tarafından ; Maltepe Huzurevi Sakinlerinden kursa katılanlara  keçeden birer yaka çiçeği hediye edildi.

YAKA ÇİÇEĞİ TÖRENİ izlemek için TIKLAYINIZ…

Rekreasyon Derneği Başkanı Canan Doğruer Keçe Sergisi ve düzenlenen etkinlik hakkında ; “Nisan ayı Sosyal Sorumluluk ve Farkındalık alanında yapmayı amaçladığımız projemizi 15 Nisan Dünya Sanat Günü haftası ile birleştirerek Maltepe Huzurevi sakinleri ile Sanatsal çalışmalar yaparak kutlamayı planladık.
Mart ayında gerekli izinleri alarak Keçe öğretmenleri, gönüllü üyelerimiz ve Huzurevi Sakinleri ile birlikte her Cuma başlattığımız Rekreasyon çalışmalarını büyük bir keyifle tamamlamış bulunmaktayız
Bu sosyal sorumluluk projesinde , Maltepe Huzurevi ile işbirliği yaparak Huzurevi sakinlerinin kazanç amacı gütmeden , fiziksel ve ruhsal açıdan yaptıkları Sanatta Rekreasyonun bireysel ve toplumsal açıdan önemini amaçlamaktayız.

Ayrıca bu özel günü organize ederken büyük özveri ile bizlere destek olan başta değerli Keçe öğretmenimiz Arzu Karagöz ve öğrencilerine; sevgili Nazan Havuş’a Rekreasyon Derneği Yönetim ve üyelerine Maltepe Huzurevi Yönetimine teşekkür ederiz. “ dedi.

Etkinlik sonrası Maltepe Huzurevi’nin çaybahçesinde içilen çaylar , etkinliğin yorğunluğunu almağa yetti.

Read Previous

15 NİSAN 2016 CUMA ; GÜNÜN SERGİLERİ

Read Next

15 NİSAN 2016 CUMA ; GÜNÜN ETKİNLİĞİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: