Rekreasyon Derneği Mart Ayı Toplantısı

Rekreasyon Derneği Mart Ayı Toplantısı

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

Rekreasyon Derneği’nin geleneksel aylık toplantısı 12 Mart 2017 Pazar günü saat 11.30 ila 15.30 arasında Taksim INN PERA Otel‘de Dernek Üyelerinin , Konukların ve Basın Mensuplarının katılımı ile yapıldı.

Rekreasyon Derneği başkanı Canan Arabacı , 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutladıktan sonra Derneğin çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi, ardından Mart ayı Toplantısına katılan Konuklar  Prof.Dr. Ahmet Özol , Eğitimci Sevgi Karakadıoğlu ve WDU – Dünya Engelliler Vakfı Başkan Yardımcısı Necdet Öztürk’ü üyelerine tanıttı.

Şubat ayı toplantısında “Naif Sanat Nedir? Türk Naif Sanatçıları ve Doğan Akça “ konulu görselli sunumu çok beğenilen Prof.Dr. Ahmet Özol  Mart ayı toplantısında bu defa “RESİM SANATINDA KOMPOZİSYON” konulu görsellerle destekli sunumu ilgi ile izlendi.

Bu ayın diğer misafiri Resim ve Sanat Tarihi Öğretmeni Değerli Eğitimci Sevgi Karakadıoğlu “Sümerlerin Sosyal Kültürü ve günlük yaşamları” hakkında yazdığı “Buranum ve İdigna – İki Sevdalı Nehir” isimli  kitabının tanıtımı yapıldı, Sevgi Kadıoğlu okurlar için kitaplarını imzaladı.

Rekreasyon Derneğinin Mart ayı konukları arasında bulunan WDU – Dünya Engelliler Vakfı Başkan Yardımcısı Necdet Öztürk , Vakfın çalışmaları hakkında Rekreasyon Derneği üyelerine önemli açıklamalarda bulundu.

Bir başka etkinlikte buluşulmak üzere toplantıya son verildi.

*****

 

Read Previous

13 Mart Pazartesi GÜNÜN SERGİLERİ

Read Next

Ahmet Özol’dan Muhteşem Sunum

One Comment

  • 1964 yılında bir öğrencimin babannesinin başkanı olduğu Rekreasyon Derneği ile bir yaratıcılık sergilerinde tanışmak fırsatım olmuştu. Sergiye yapılan akılcı düşünce imgelem ürünü sergiye ve birlik Dirlik disiplin içinde çalışma ortamına da hayran kalmıştım.Sayın Canan Arabacı da aynı anlayışı ekibiyle olan iletişimini görmek beni aralarına katılmak için cesaretlendirdi.Tüm emeği geçenleri teşekkürle kutluyorum.Saygı ve sevgilerimle .

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: