Rekreasyon Derneği Gençlerinden Etkinlik Desteği

Rekreasyon Derneği Gençlerinden Etkinlik Desteği

Haber : Kemal Gönüleri

Rekreasyon Derneği üyeleri geliştirdikleri bir proje ile , Dünya Sanat Günü etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet köyü Galip Öztürk Sevgi Evleri Çocuk Yuvası Konferans Salonu Duvarlarını dört gün süren bir çalışma ile boyadılar.

Rekreasyon Derneği‘nden Ecem Doğruer , Seren Doğruer , İdil Çimen ve Pınar Kanber‘in fiilen katıldığı 2017 Sosyal Sorumluluk Projesi ile 15 Nisan Dünya Sanat gününü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını birlikte kutladılar.

Rekreasyon Derneği‘nin bu projesine Çekmeköy Gönüllü Anneler Derneği , Avrupa Koleji Lise öğrencileri ve bir çok Sanatçı destek oldu.

Minik kalplere renkli bir Dünya yaratmak için uğraştıklarını vurgulayan Rekreasyon Derneği Başkanı Canan Arabacı “ Rekreasyon Derneği’miz Özverili gençlerin katılımı ile giderek daha büyüyor. Rekreasyon Derneği’nin 2017 yılı çalışmaları kapsamında olan bu Sosyal Sorumluluk Projesini 15 Nisan Dünya Sanat günü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları ile birleştirerek gerçekleştirdik. Galip Öztürk Sevgi Evi’nde 4 gün boyunca süren çalışma ile minik kalplere renkli bir dünya yaratmaya çalıştık. Bu konuda bize yardımcı olan Çekmeköy Gönüllü Anneler Derneği‘ne , Avrupa Koleji Lise öğrencilerine ve Sanatçı arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. U.P.S.D. Başkanı Bedri Baykam‘ın dediği gibi dünyayı sanat kurtaracak.” dedi.

*****

Read Previous

26 Nisan Çarşamba GÜNÜN SERGİLERİ

Read Next

27 Nisan Perşembe GÜNÜN SERGİLERİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: