YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

Haber :Kemal Gönüleri

Türkiye‘nin en eski Sosyal Toplum Kuruluşlarından biri olan Rekreasyon Derneği 2020/2021 Dönem Başkanı Harika Ören; Yeni Yıl için yazılı bir mesaj yayınladı.

Rekreasyon Derneği Başkanı Harika Ören Yeni Yıl mesajında ;

“2020 canımızı çok acıttı. Eksildik. Keyifle başladık, kaygılı bitiriyoruz

Endişe, korku, sosyal olamayınca içe dönme, ekonomik sıkıntı gibi farklı duygu ve düşüncelerin ağırlığıyla dolu bir yükle 2021’ i karşılıyoruz. Kimimiz kaybetme korkusu, panik atak, gelecek kaygısı, kimimiz sadece can sıkıntısıyla boğuşuyoruz. Enerjimizin dibe vurduğu günlerden geçerken, pandemiyi atlatmaya çalışıyor; farklı duygular tepkilerle gündemle başa çıkmaya gayret ediyoruz.

Biliyorum ki her şey gibi bu da bitecek. Her yılbaşı hazırladığımız dilek listelerinde olduğu gibi 2021‘de de ‘’Sağlık’’ ilk sırada olacak. Her yıl böyleydi belki ama bu yıl altı Kırmızı kalemle çizilecek.

2021 Covid-19’ u kapı önüne koyma yılımız olacak. Bireysel korunmamız devam edecek. Baharın müjdecisi Erguvan çiçekleriyle kaos günleri geride kalacak. Bu yıl İlkbahar içinde bambaşka bir anlam barındıracak; sağlık ve özgürlük!

Sabırla bekliyoruz.

Biliyorum; 2021yılının hepimize sevgiyle, sağlık, barış, paylaşım, kardeşlik duygularını baskın kılacak, esenliklerle gelecek.

Yeni Yıl’da sağlık, huzur, neşe bol şans, sevgi, iyilik ve barış; bizimle olacak.

Değerli Rekreasyon Derneği üyelerimiz; Yönetim Kurulu arkadaşlarım, Canan Arabacı, Süreyya Oskay, Sedef Demir, Pervin Bülbül, Figen Koylan ve Ayşegül İlerigelen Özdemir ‘le birlikte Yeni Yılınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Harika Ören

2020/2021 Dönem Başkanı” dedi.

*****

Read Previous

Ocak Ayında TRT 2’de Her Akşam Farklı Film

Read Next

GESAM’dan “Hoş Gel Yeni Yıl” Sergisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: