Rekreasyon’dan “Anadolu Medeniyetleri” Sergisi

Rekreasyon Derneği’nden Çorum’da

“Anadolu Medeniyetleri” Sergisi 

Haber : Kemal Gönüleri

Sanat Dünyasında faaliyetleri ile önde gelen Dernekler arasında yer alan Rekreasyon Derneği ; “5. Rekreasyon Araştırmaları Kongresi” kapsamında üyelerinin yer aldığı “Anadolu Medeniyetleri “ Karma Sergisi ile yer alıyor.

Rekreasyon Derneği üyelerinin yer aldığı “Anadolu Medeniyetleri “ Karma Sergisi’nin açılış kokteyli 20 Nisan 2019 Cumartesi günü 11.00-13.00 Saat:leri arasında Çorum Belediyesi Sanat Müzesi ve Galerisi‘nde yapılacak.

Rekreasyon Derneği Başkanı Pervin Bülbül ; “Anadolu Medeniyetleri” Karma Sergisi ile ilgili olarak “Bu yıl Çorum Hitit Üniversitesinin ev sahipliğini yaptığı, 20- 23 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek “5. Rekreasyon Araştırmaları Kongresi” kapsamında Derneğimizin Çorum Belediyesi Sanat Müzesi ve Galerisi’nde düzenlenecek “Anadolu Medeniyetleri “ Karma Sergisi açılışını onurlandırmanızı dilerizdedi.

Rekreasyon Derneği üyelerinin yer aldığı “Anadolu Medeniyetleri “ Karma Sergisi 23 Nisan akşamına kadar Çorum Belediyesi Sanat Müzesi ve Galerisi‘nde Sanatseverler tarafıdan izlenebilecek.

Çorum Belediyesi Sanat Müzesi ve Galerisi

Adres : Yeniyol Mahallesi, Gazi Caddesi No:31, Çorum

*****

Read Previous

20 Nisan 2019 Cumartesi Günün Sergileri

Read Next

Hülya Yazar’dan “Bahardan Yaza Türküler”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: