Rekreasyon Derneği’nden “2023’e Doğru Çay Partisi’’

Rekreasyon Derneği’nden

“2023’e Doğru Çay Partisi’’

Haber : Kemal Gönüleri

Fotograflar : Deniz Tokgöz

Rekreasyon Derneği üyeleri 14 Aralık 2022 Çarşamba günü Kadıköy Deniz Otel Roof’un da “2023’e Doğru Çay Parti’’si isimli bir toplantıda buluştular.

2023’e Doğru Çay Parti’’sinde başta Rekreasyon Derneği Başkanı Harika Ören olmak üzere Rekreasyon Derneği Yönetim Kurulu üyesi Pervin Bülbül ve Rekreasyon Derneği’nin değerli üyelerinden ; Gülseren Şahin, Mazhar Karadeniz, Neşe Seli, Kamer Nesrin Gümüşayak, Birgül Sözer, Ramise Bayramoğlu, Gülçin Alpay, Fugen Erguven, Ayşegül İ. Özdemir, Semahat Çin, Ayşe Delier, Süheyla Tuncay, Birgül Yüksel, Asuman Pişkinsoy Denizli, Sevim Güllü hazır bulunurken; toplandı da Misafirler olarak Sanatta Engel Yok Vakıf Başkanı Yasemin Zanbak, Sanatta Engel Yok Vakıf üyesi Semra Çelik, Basın Sponsorluğunu yaptığımız Caca Tiyatrosu‘nun “Tanrı Beni Seninle Yokladı’’ Oyunu oyuncularından Yazar, Devlet Tiyatrosu Oyuncusu Esra Dülger, Oyuncu Berna Çakır, Menajer Canan Reisoğlu ile Medya Temsilcisi Fotograf Sanatçısı-Gazeteci Deniz Tokgöz hazır bulundular.

Günlük sosyal ve kültürel gelişmeleri değerlendirerek; yeni yılda döneme başlamanın heyecanıyla, Sivil Toplum Örgütü olarak, Sosyal Toplum Projelerine ağırlık verme konusunda anlaştılar.

Rekreasyon Derneği’nin Aralık ayı içinde; Şişli Nazım Hikmet Sanat ve Kültür Evi’nde düzenlediği, ressam üyelerinin katıldığı,  “Kadın Gelecektir’’ isimli sergi etkinliği Sanatseverler tarafından ilgi ile izlenmişti.

Sanat çevrelerinde oldukça yüksek ses getiren“Kadın Gelecektir’’ isimli sergi etkinliğinin Yankıları halen sürüyor.

*****

Read Previous

Türkiye Jokey Kulübü 11’inci Resim Yarışması Sergisi

Read Next

16 Aralık 2022 Cuma Tiyatro Rehberi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: