Rekreasyon Derneği Üyeleri Hasret Giderdi

Rekreasyon Derneği Üyeleri Hasret Giderdi

Haber ve Fotoğraflar: Deniz Tokgöz

Pandemi nedeniyle uzun bir süreden beri toplanamayan Rekreasyon Derneği üyeleri, sezonun ilk toplantısında; Kadıköy Balon Kafe’de bir araya gelip hasret giderdiler.

Başkan Harika Ören, yönetim kurulu ve üyelerin bir kısmının katılımı ile gerçekleştirilen sohbet toplantısında; Başkan Harika Ören‘in yanı sıra Yönetim Kurulundan Süreyya Oskay, Ayşegül İlerigelen Özdemir ve eşi Emin Özdemir ile birlikte Hülya K. Ataözden, Nilüfer Batmanoğlu, Nur Ulubil , Kamer N. Gümüşayak, Alev Demirkesen, Asuman Pişkinsoy, Perihan Bildik, Figen Ergüven, Medya Temsilcileri Yeni Ana Dergisi İmtiyaz Sahibi Şaheste Günday ve Gazeteci Deniz Tokgöz toplantıda hazır bulundular.

Kasım/2021 ayından itibaren aylık toplantıların eskiden olduğu gibi Taksim İnn Pera Otel’de yapılacağını duyuran Rekreasyon Derneği Başkanı Harika Ören, 28 Ekim 2021 tarihinde açılacak olan İĹELEBED CUMHURİYET &Atamıza Saygıyla Sergisi ile ilgili bilgiler verdi.

Yaklaşık 3 saat süren sohbet toplantısında; uzun zamandır biraraya gelemeyen üyeler böylece hasretlerini gidermiş oldular.

*****

Read Previous

Bodrum’da “Sarı Yaz Kale Konserleri” Başladı

Read Next

Dünya Sinemasının Mutfağında Bir Türk: Tarkan Sarım

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: