REKREASYON DERNEĞİ İLE GEZİ 1

REKREASYON DERNEĞİ İLE GEZİ 1

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

HIDIRELLEZ ve SAKARYABAŞI

Bu yıl 6 Mayıs 2017 Cumartesi günü üçüncü kez yapılan Han Belediyesi ve Rekreasyon Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği “Han’da Bahar Çiçekleri” Sanat ve Kültür Festivali‘ne katılmak üzere Rekreasyon Derneği üyeleri ve Derneğin davetlisi olarak kafileye katılan  İstanbul Sanat Magazin İmtiyaz Sahibi Kemal Gönüleri‘ni alan Otobüs ; Şoförlerimiz Arif Kokal ile Turgut Öz ve Rehberimiz Nilgün Mazıcıoğlu‘nun önderliğinde Eskişehir-Konya-Kapadokya Turu için Beşiktaş Conrad Oteli önünden saat 23,45’te Han’a doğru hareket etti.

Festivalin bu yıl Hıdırellez ile aynı günlere denk gelmesi nedeniyle , bir efsaneyi gerçekleştirmek için birer kağıda yazılan dilekleri Sakarya Irmağına atmak üzere Sakaryabaşı‘na sabah saatlerinde varıldı. Bizden önce Sakaryabaşı‘na ulaşmış olan bu yıl bir defile ile Festivale katılacak olan  Güzel Sanatlar Fakültesi  Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü Öğretmen ve öğrencileri ile buluşuldu ve dileklerin yazılı olduğu “Dilek Kağıtları” birer birer Sakaryabaşı‘nda suya bırakıldı.

“Han’da Bahar Çiçekleri” Sanat ve Kültür Festivali açılışına yetişmek üzere yola koyunuldu.

*****

Önceki

ANALAR GÜNÜNDE…

Sonraki

ATLARIN BÜYÜLÜ DÜNYASI

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar