“Kasım Rüzgarları 2” Karma Sergisi

“Kasım Rüzgarları 2” Karma Sergisi

Haber : Kemal Gönüleri

  • Rereasyon Derneği Üyelerinin katıldığı “Kasım Rüzgarları 2” Karma Sergisi 9 Kasım 2017 Perşembe günü Kuşadası Le Bleu Hotel & Resort’de açıldı.
  • Sergi 12 Kasım’a kadar Sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

9 Eylül Üniversitesi‘nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen 4.Rekreasyon Araştırmaları Kongresi bu yıl IV. Disiplinlerarası Turizm Araştırmaları Kongresi ile eşzamanlı olarak ve aynı ortamda 9-12 Kasım 2017 tarihlerinde Kuşadası Le Bleu Hotel & Resort‘de düzenleniyor.

4.Rekreasyon Araştırmaları Kongresi kapsamında Rekreasyon Derneği de üyelerinin katıldığı bir sergi düzenledi. Rekreasyon Derneği Üyelerinin katıldığı “Kasım Rüzgarları 2” Karma Sergisi 9 Kasım 2017 Perşembe günü Kuşadası Le Bleu Hotel & Resort‘de saat 19.00 düzenlenen bir kokteyl ile açıldı.

“Kasım Rüzgarları 2” Karma Sergisinde eserleri ile yer alan Sanatçıların isimleri şöyledir:

Güngör Arıbal, Alev Demirkesen, Arzu Karagöz, Ayfer Özdemir, Ayla Akyol, Ayşe Toğçu, Berna Güneren, Betül Vural, Beyza Bayraktaroğlu, Birgül Sözer, Canan Arabacı, Demet Aytuna, Emine Yılmaz, Fehmi Bildik, Feriha Aldoğan, Fevziye Özmen, Figen Koylan, Gül Çetin, Gülçin Alpay, Günseli Yetkin, Hülya Ataözden, İclal Kazanç Vatandost, Kamer Nesrin Gümüşayak, Nazan Havuş, Neşe Seli, Nihal Güres, Nil Künbi, Nilüfer Batmanoğlu, Nimet Kuru, Nur Ulubil, Nuran Yapıcı, Öznur Balcı, Pervin Bülbül, Ruhşen Yıldız, Sebahat Bayar, Selma Tokdemir, Serap Kaya, Serpil Akgün, Sevda Ceylan, Sevin Akış, Süheyla Tuncay, Tülin Kuntsal, Yasemin Toydemir Balkan, ve Zerrin Aner.

“Kasım Rüzgarları 2” Karma Sergisi 4.Rekreasyon Araştırmaları Kongresi’nin bitiş tarihi olan 12 Kasım‘a kadar Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

*****

Read Previous

41.Cagdaş ve Modern Sanat Müzayedesi

Read Next

11 Kasım Cumartesi Günün Konferansı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: