“İstanbul’dan Renkler ve Düşler” Mardin’de Açılıyor

“İstanbul’dan Renkler ve

Düşler” Mardin’de Açılıyor

Haber : Kemal Gönüleri

2018 yılında kuruluşunun 59 ncu yılını kutalayan Rekreasyon Derneği , 2018-2019 Sanat Sezonunun ilk etkinliğini Mardin İzala Boutique Hotel‘de üyelerinin katılımı ile yapacakları bir Karma Sergi ile açıyor.

Rekreasyon Derneği Üyeleri’nin “İstanbul’dan Renkler ve Düşler” Karma sergisinin açılış kokteyli 29 Eylül 2018 Cumartesi günü saat :17.00’de Mardin İzala Boutique Hotel‘de yapılacak.

“İstanbul’dan Renkler ve Düşler” Karma sergisinde eserleri yer alan başta müteveffa Onursal Başkan Güngör Arıbal  ile birlikte 39 Sanatçının isimleri şunlardır:

Asuman Kerime Denizli, Ayfer Özdemir, Ayla Akyol, Aynur Yıldırım, Ayşe Ümit Sahilyolu, Ayşegül İlerigelen Özdemir, Beyza Bayraktaroğlu, Cahide Topaloğlu, Canan Arabacı, Demet Aytuna, Emine Yılmaz, Esra Bayraktaroğlu İskender, Fehmi Bildik, Fevziye Özmen, Fügen Ergüven, Figen Koylan, Gülseren Şahin, Günseli Yetkin, Harika Ören, Hülya Ataözden, K.Nesrin Gümüşayak, Nilüfer Batmanoğlu, Nuran Yapıcı, Nurcan Orman, Öznur Balcı, Pervin Bülbül, Ruhşen Yıldız, S.Fusun Tolunay, Sabahat Bayar, Seçkin F. Çakır, Selma Tokdemir, Serpil Akgün, Sevda Güven, Sevim Güllü, Yasemin Toydemir Balkan, Yüksel Kilci ve Zohreh Soleimanpour.

“İstanbul’dan Renkler ve Düşler” Karma sergisi 2 Ekim 2018 Salı günü akşamına kadar Mardin İzala Boutique Hotel‘de Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

*****

0 Reviews

Write a Review

Read Previous

28 Eylül 2018 Cuma İmza Günü

Read Next

Saküder Akademi Sanat Merkezi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: