“Anadolu Medeniyetleri” Sergisi Büyük ilgi gördü 

“Anadolu Medeniyetleri”

Sergisi Büyük ilgi gördü 

Haber : Kemal Gönüleri

Bu yıl Çorum‘da düzenlenen “5. Rekreasyon Araştırmaları Kongresi” kapsamında Rekreasyon Derneği üyelerinin yer aldığı “Anadolu Medeniyetleri “ Karma Sergisi Sanatseverler tarafından çok beğenildi.

20 Nisan 2019 Cumartesi günü düzenlenen bir kokteyl ile açılışı yapılan “Anadolu Medeniyetleri “ Karma Sergisi’ne Yerel Basın ve Sanatseverler tarafından gösterilen ilgi Rekreasyon Derneği üyelerini oldukça memnun etti..

Rekreasyon Derneği Başkanı Pervin Bülbül ; “Anadolu Medeniyetleri” Karma Sergisi ile ilgili olarak “Bu yıl Çorum Hitit Üniversitesinin ev sahipliğini yaptığı, 20- 23 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen “5. Rekreasyon Araştırmaları Kongresi” kapsamında Derneğimizin Çorum Belediyesi Sanat Müzesi ve Galerisi’nde düzenlenen “Anadolu Medeniyetleri “ Karma Sergisine gerek Yerel Basın gerekse Çorum’lu Sanatseverler tarafından gösterilen ilgiden çok memnun kaldık. Emeği geçenlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Rekreasyon Derneği üyelerinin yer aldığı “Anadolu Medeniyetleri “ Karma Sergisi 23 Nisan akşamı sona erecek.

*****

Önceki

Serap Kökten’in “Sembolist İmgeler” Sergisi açıldı

Sonraki

Üç “EMEĞE SAYGI” Ödülü Daha Sahibini Buldu

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar