MUHTEŞEM ŞOV BÜYÜLEDİ

MUHTEŞEM ŞOV BÜYÜLEDİ

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

  • Tepebaşı Belediyesi Eko Şov Ritim Grubu ; Han’da 2.Bahar Çiçekleri Kültür ve Sanat Festivali’ne Damga Vurdu

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan temizlik işçileri boş zamanlarında ellerine sopaları çöp bidonlarına vurarak oluşturdukları ritim bir orkestra doğurmuş.. Ve bu orketra “Tepebaşı Belediyesi Eko Şov” Ritim Grubu, geçen yıl ki  Han’da 1.Bahar Çiçekleri Kültür ve Sanat Festivali‘nde yaptıkları gösteri ile büyük alkış almış ve festivale damga vurmuştu. Bu yıl ikincisi yapılan Festival’de yapılan eko şov ile , izleyicilere gene doyumsuz dakikalar yaşattılar.

Tepebaşı Belediyesi Eko Şov” Ritim Grubu Solisti Cengiz Özsaltık mini bir konser verirken , Orkestradan bir Bayan elaman da bir Rap Şarkının sözleri ile temizliğe özen gösterilmesi hususunu misafirlerin dikkatine sundu.

Eko Şov ve Cengiz Özsaltık’dan AKDENİZ AKŞAMLARI..İzlemek için TIKLAYINIZ

Yaptıkları show ile davetlilerin büyük beğenisini kazanan Tepebaşı Belediyesi Eko Şov Ritim Grubu’nun bu faaliyeti için görüşlerini belirten Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Dr. Ahmet Ataç  “Günlük iş yoğunluğu içinde kendilerine ayırdıkları zamanı eğlenceli bir çalışmaya çeviren işçiler, böylece iş dışında müzik yapmanın mutluluğunu yaşarken, günün yorgunluk ve stresinden de uzaklaşmış oluyor. İşçilerin temizlik araç gereçleri ile yaptıkları müzik çalışmaları ilgi görüyor. Temizlik işçileri, yaptıkları çalışma ile müziğin her ortamda ve koşulda yapılabileceğini gösteriyor.” dedi.

Read Previous

Piramid Sanat’ta KUTLAMA ve LANSMAN

Read Next

1 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA; 44.İstanbul Müzik Festivali

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: