“Hayalinizdeki Sanat Köyü” Resim Yarışması

“Hayalinizdeki Sanat Köyü”

Resim Yarışması

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

Han’da 2.Bahar Çiçekleri Sanat ve Kültür Festivali kapsamında olmak üzere ; Rekreasyon Derneği tarafından bu yıl çocuklar arasında “Hayalinizdeki Sanat Köyü” konulu bir Resim Yarışması düzenlendi.

İleriki yıllarda Uluslararası bir hüviyet kazandırmak için gayret göstereceklerini belirten Rekreasyon Derneği Başkanı Canan Arabacı Doğruer ; yarışmaya 100’e yakın çocuğun birbirinden ilginç eserle katıldığını vurgulayarak ” Yönetim Kurulumuzca aldığımız bir karar ile çocukların katılacağı bir yarışma düzenledik. İlköğretim ve Lise düzeyindeki öğrencilerden 100’e yakın bir katılım oldu. Bundan sonraki yıllarda, bu yarışmaya Uluslararası bir hüviyet kazandırmak için gayretlerimiz olacaktır.

Rekreasyon Derneği Yönetim Kurulu üyemiz Figen Koylan ve Değerli eşi Vedat Koylan (Serko Gıda) ve Juno Cafe‘nin sponsorluğunda Derneğimiz tarafından Han’lı çocuklar arasında düzenlenen “Hayalinizdeki Sanat Köyü” Resim Yarışması sonucunda ilk orta lise olmak üzere 9 dereceye giren 15 mansiyon alan öğrencilere Sanatsal malzeme desteği verilmiştir. Derneğimize ve 2. Han Kültür ve Sanat Festivaline desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz “ dedi.

“Hayalinizdeki Sanat Köyü” Resim Yarışması’nda kazanan çocuklara , resim sanatını özendirecek hediyeler verildi.

“Hayalinizdeki Sanat Köyü” Resim Yarışması’nda üç katagoride dereceye giren ve mansiyon kazanan  çocukların isimleri şöyledir :

İlkokul Katagorisi :

1.Eda Güngör  2.Muhammet Gönderen 3.Şerife Güneş Kaçan

Mansiyonlar:

Sevcan Demir , Nursen Kaçar , Arda Eyigün , Fadime Gökbel , Emirgün Erdoğan , Mehmet Akif Sırasöğüt , Şerife Yurtay , Mehmet Can

Ortaokul Katagorisi :

1.Fadime Dul 2.Murat Aslan Özpınar 3.Bahar Gökbel

Mansiyonlar :

Sedanur Çelen , Ayşenur Kaya , Nihat İzzet Esen , Taylan Özgür Kırmızıer , Ali Murat Kayar , Yağmur Esen , Ayşenur Çeliker

Lise Katagorisi :

1.Gizem Akdemir 2.Keziban Gül Çetin 3.Basri Kaçan

Read Previous

1 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA; GÜNÜN SERGİLERİ

Read Next

2 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE; 44. İstanbul Müzik Festivali

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: