FESTİVALDE ÖDÜL TÖRENİ

FESTİVALDE ÖDÜL TÖRENİ

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

  • “HAN’da BAHAR ÇİÇEKLERİ” 1.SANAT VE KÜLTÜR FESTİVALİ’nde EMEĞİ GEÇENLER UNUTULMADI.

Han Belediyesi tarafından tahsis edilen arazide kurulması düşünülen Sanat Köyü ile ilgili çalışmalar kapsamında olmak üzere; Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Himayelerinde ; Rekreasyon Derneği ile Eskişehir Han Belediyesi’nin Ortaklaşa düzenlediği “Han’da Bahar Çiçekleri” 1.Sanat ve Kültür Festivali‘nin kapanış töreninde Festivalde emeği geçenler unutulmadı.

Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı , Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ile Tepebaşı Belediye Başkanı Dt.Ahmet Ataç’a Keçeden yapılma birer Yöresel Pano Çalışması hediye edildi. Canan Doğruer‘in şahsında Rekreasyon Dernegine ve Eskisehir temsilcisi Seran Tepeoğlu‘na plaket ve teşekkür belgesi verdi.

Rekreasyon Derneği Yönetim Kurulu  da Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı‘ya bir isimlik ve kalemlik hediye etti.

Han halkının sanatsal eğitimleri konusunda emeği geçen Zişan Kızılcıklı , Ümmügül Güneş , Aynur Seçal , Itır Özenay , Sibel Tekmez , Sevgi Ekeröz , Beyhan Pekün , Nuriye Uzun ile Rekreasyon Derneğinin Festival sırasında kurduğu çalışma atölyelerinde görev yapan Arzu Karagöz , Mukadder Karol , Nazan Havuş , Nilüfer Batmanoğlu , Öznur Balcı’nın yanı sıra Festivalin şenlik bölümünde ise , ses ve gösterileri ile katkıda bulunan Müzisyenler Paşa Sökmez, İpek Nalan, Birsen Sömeks, Emmioğlu Ahmet’e birer teşekkür belgesi takdim edildi.

Rekreasyon Derneği Yönetim Kurulu ise öteden beri uygulamakta olduğu yöntem gereğince Festival’de emeği geçen bu isimlerin adına TEMA Vakfı Ormanlarında birer ağaç dikildiğine dair belgelerini takdim etti.

Read Previous

“Han’da Bahar Çiçekleri” Sergisi Açıldı

Read Next

HAN’da SIMSICACIK KARŞILAMA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: