Han’da Dostluk ve Sanat Sempozyumu Başlıyor

Han’da Dostluk ve Sanat Sempozyumu Başlıyor

Haber : Kemal Gönüleri

Kültür Bakanlığı , Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Rekreasyon Derneği işbirliği ile Han Belediyesi‘nin düzenlediği 3. Uluslararası Handa Dostluk ve Sanat Sempozyumu , 3-7 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak.

3 Ekim‘de açılışı yapılacak olan 3. Uluslararası Handa Dostluk ve Sanat Sempozyumu‘na bu yıl Yurt içinden ve Yurt Dışından toplam 21 Sanatçı ve 4 Drama Lideri katılıyor.

Katılan Sanatçılar:

Abdül Haleem Khan Bareach (Pakistan), Arbana Hajredinaj (Kosova), Sevdalina Raykova Prodanova (Bulgaria), Violetta Mishchenko (Ukrayna), Mariusz Poleć ( Polonya), Costin Bartenau ( Romanya), Tanja İnkeri İs (Finlandiya), Ashis Kumar Pahi ( Hindistan), Sanyasayya Sastry Ganti Mahapatruni ( Hindistan ), Dadasaheb Siddappa Chougale (Hindistan), Arif Albayrak (KKTC), İpek Denizli Karagöz (KKTC), Bedia Kale (KKTC), Sevcan Çerkez (KKTC), Semra Bayhanlı (KKTC), Mustafa Köseoğlu (Antalya), Hamiyet Köseoğlu (Antalya), Kadir Şişginoğlu (Trabzon), Aydın Sofu (İstanbul), Ayşe Özalp (Bodrum), Nimet Cörüt (Eskisehir)

Drama Liderleri:

Ayşem Tomgüsehan (KKTC) , Pervin Hürelli ( KKTC), Öznur Umut (KKTC), Ayşe Ertürk Şan (KKTC)

3. Uluslararası Han’da Dostluk ve Sanat Sempozyumu ; 7 Ekim 2017 Cumartesi günü açılacak Sergi ile sona erecek.

Öte yandan Sempozyum için Sanatçılar da Han‘a gelmeye başladı. İlk misafirler Hindistan‘dan.

*****

Önceki

İDSO Sezonu Aya İrini Müzesi’nde Açıyor

Sonraki

3 Ekim 2017 Salı GÜNÜN SERGİLERİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar