2. Uluslararası Han’da Dostluk ve Sanat Çalıştayı başlıyor.

2. Uluslararası Han’da Dostluk ve Sanat Çalıştayı başlıyor

Haber : Kemal Gönüleri

Fotograflar: Seran Tepeoğlu

  • 2. Uluslararası Han’da Dostluk ve Sanat Çalıştayı 13 Ekim Perşembe günü başlıyor.
  • 2. Uluslararası Han’da Dostluk ve Sanat Çalıştayı’nda üretilen eserler 15 Ekim Cumartesi günü bir sergi ile Sanatseverlerin beğenisine sunulacak

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi‘nin himayelerinde 13-Ekim/15-Ekim 2016 tarihlerinde Eskişehir Han İlçesi‘nde Han Belediyesi ile Rekreasyon Derneği‘nin ortaklaşa düzenlediği 2. Uluslararası Han’da Dostluk ve Sanat Çalıştayı başlıyor.

13 Ekim Perşembe günü başlayacak olan 2. Uluslararası Han’da Dostluk ve Sanat Çalıştayı‘nda üretilen eserler 15 Ekim Cumartesi günü düzenlenecek bir sergi ile Sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

2.Uluslararası Han’da Dostluk ve Sanat Çalıştayı‘na katılan sanatçıların isimleri şöyledir:

Zerrin Aner , Derya Avcı , Nermin Berkmen , Pervin Bülbül , Mavi Çakmakçı , Canan Arabacı Doğruer , Melek Günbey , Sevda Güven Ercan , Kebieche Abdülhalim , Bülent Hayırlıoğlu , Yurdagül Işıl , Rafiye Karaca , Arzu Karagöz , İpek Deniz Karagöz , Sevgi Koç , Mustafa Köseoğlu , Hamiyet Köseoğlu , Walid Farouk , Aynur Ocak Gündoğan , Emel Oğuz , Ayşe Betül Vural , Zeynep Özbay , Ahmet Özol , Cahide Topaloğlu , Sena Şengir , Seran Tepeoğlu , Feyza Zeybek

Öte yandan Rekreasyon Derneği İstanbul Şubesi’nden 2. Uluslararası Han’da Dostluk ve Sanat Çalıştayı‘na katılmak üzere yola çıkan  Sanatçılar , Eskişehir’de Büyükşehir Belediyesi’nden emekli Remzi Öztürk‘ün akordiyon’undan çıkan tatlı nağmelerle ,  Rekreasyon Derneği Eskişehir Şube Temsilcisi Seran Tepeoğlu tarafından sazlı-sözlü karşılandılar.

Read Previous

“Punta Atmak” SSM’de

Read Next

13 Ekim Perşembe ; GÜNÜN ETKİNLİĞİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: