İDSO’nun Kadınlar Günü Konseri Cemal Reşit Rey’de

İDSO’nun Kadınlar Günü Konseri

Cemal Reşit Rey’de

Haber : Kemal Gönüleri

  • İDSO DenizBank Konserleri Dünya Kadınlar Günü Konseriyle Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda…
  • Konserin Orkestra Şefi Howard Griffiths…
  • İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, 06 MART 2020 Cuma akşamı dünya Kadınlar Günü Konseri’nde keman sanatçısı Özgecan Günöz’e eşlik edecek

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 06 Mart 2020 Cuma akşamı saat 20.00’de ‘Dünya Kadınlar Günü Konseri’nde Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda Orkestra Şefi Howard Griffiths yönetiminde solist Özgecan Günöz’e ( Keman ) eşlik edecek.

Orkestra Şefi Howard Griffiths

Konserde; Astor Piazzolla’nın “ Buenos Aires’te 4 Mevsim” ve Pyotr İlyiç Çaykovski’nin “ Senfoni No.6 – Patetik” adlı eserleri icra edilecek.

Solist Özgecan Günöz – Keman

İDSO Müdürü Bülent Evcil ; “ Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde gerçekleştireceğimiz bu anlamlı konserimizde yine klasik müzik dolu bir akşam yaşayacağız. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çok özel bir gün. Konserimizi tüm kadınlarımıza armağan ediyoruz. Dünyadaki, ülkemizdeki ve üyelerimiz arasındaki tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz” diyor.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası

PROGRAM :

  • Astor Piazzolla “ Buenos Aires’te 4 Mevsim”
  • Pyotr İlyiç Çaykovski “ Senfoni No.6 – Patetik”

*****

Önceki

TGC’den Abdullah Turhan ve Suat Yalaz  için Başsağlığı

Sonraki

6 Mart 2020 C U M A Tiyatro Rehberi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar