“KIŞA MERHABA” Uluslararası İnteraktif Sergi

“KIŞA MERHABA”

Uluslararası İnteraktif Sergi

Haber : Kemal Gönüleri

İstanbul Sanat Magazin 2020 İnteraktif Sergilerinin 7′ncisi olan “KIŞA MERHABA” Sergimizi Sanatseverlerin beğenisine sunuyoruz. Kemal Gönüleri‘nin hazırladığı eserleri içeren videoya Vivaldi‘nin Four Seasons : Winter eseri eşlik ediyor. “KIŞA MERHABA” İnteraktif Sergisine çok yoğun bir katılım oldu. 66 Sanatçı eserleri destek verdiği Sergimize Yurtdışından da 8 katılım (Amerika, Almanya, Danimarka, İngiltere, Kuzey Kıbrıs, ve Hindistan) olduğu için Uluslararası bir nitelik kazandı.

“KIŞA MERHABA” Uluslararası interaktif Sergisinde; Resimlerin yanı sıra, Çini, Seramik, Fotograf, Kumaş Boyama, Rölyef ve Hand-Tuft Halı da yer aldı. Tüm Katılımcı Sanatçılarımıza İstanbul Sanat Magazin Ailesi olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sanat Yönetmenliğini ve Küratörlüğünü Harika Ören‘in yaptığı “KIŞA MERHABA” Uluslararası interaktif Sergisine katılan Sanatçılar alfabetik sıra ile şöyledir:

Ayla AKYOL, Adife Candemir Güngör, Aynur Yıldırım, Ayşe Nuran Yapıcı, Ayşe Yavuzdoğan, Ayşegül Bayraktar, Ayşenur Özsankur, Barış Demirbaş, Betül Vural, Beyza Bayraktaroğlu, Canan Doğruer, Derya Zenginoğlu, Doç.Dr.Mehtap Kodaman, Esin Mumcu, Eyüp Büyükbostancı, Fatma Kadir, Fatma Karabakal, Fehmi Bildik, Ferah Eker, Feriha Aldoğan, Fevziye Özmen, Fikri Akdeniz, Funda Camelmas Mepa, Ganime Karabucak, Gülçin Alpay, Gülruh Badakal, Gül Tuna Şahin, Haldun Kayarlar, Harika Ören, Hatice Güvel, Hüseyin Yılmaz, Karen Pannabecker, Kifayet Özkul, Mehmet Kapçak, Meltem Baş, Meryem Köfteci, Nazan Akpınar, Nermin Kamışoğlu, Neşe Kalınbacak, Neşe Kayrın, Neşe Seli, Neval Önen, Nihal Güres, Nurcan Aral, Nur ULUBİL, Nurcan Türkoğlu, Pervin Bülbül, Pervin Özen, Pranjit Sarma, Sabriye Uçar, Seçkin Çakır, Selma Tokdemir, Selva Özelli, Semiha Duman, Sena Sengir, Serpil Sesli, Sibel Böke Tenbekçi, Süreyya Oskay, Şahika Öner, Şahnaz Aykaç, Şahnaz Yılmaz, Tülay Güzeldere, Tülin Koçkanlı Kuntsal, Yasemin Toydemir Balkan, Yüksel Kilci ve Zehra Sengir.

*****

Önceki

26 Aralık 2020 Cumartesi Günün Sergileri

Sonraki

Bir Kış Masalı ; Salda Kayak Merkezi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar